• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Frontendowiec, designer do startupu [ZAMKNIĘTE]

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
267 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)
edycja 29 kwietnia 2017 przez SyntaxError
Witam.

Startup z kategorii sportowej (gierka online). Więcej szczegółów w odpowiedzi na konkretne zgłoszenia.
Oferuje udział w ewentualnych zyskach jeśli projekt wypali, czyli krótko mówiąc szukam wspólnika. Pomysłów na monetyzacje jest wiele, ale konkretny plan nie jest jeszcze ustalony (ewentualna pomoc = zwiększenie udziału).

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JS i OOP
- Znajomość i doświadczenie w kodowaniu przy pomocy systemu templatek TWIG
- Umiejętność projektowania ładnego i RESPONSYWNEGO szablonu
- Znajomość i doświadczenie z GITem (bitbucket)
 

Zgłoszenia przyjmuje pod: info@syntax-shell.me (nie odpowiadam za to jak szybko i czy wgl. odpiszę na zgłoszenia wysłane przez PW na forum !!!)
Mile widziany link do githuba czy jakieś portfolio.

!!! OFERTA NIEAKTUALNA !!!
--
Pozdrawiam,
Syntax

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
to front czy full stack?

I co jak projekt nie wypali a ktoś przesiedzi 2 miesiące nad kodowaniem?

wątpie że kogokolwiek znajdziesz z wiedzą pozwalającą coś skrobąc;]
komentarz 26 kwietnia 2017 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

I co jak projekt nie wypali a ktoś przesiedzi 2 miesiące nad kodowaniem?

Z rozmaitych przyczyn raczej zawsze istnieje takie ryzyko. IMHO wink

2
komentarz 26 kwietnia 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Dlatego się rozlicza normalnie, nie wypali- twoja kasa twój problem, programista robił co mu poleciłeś.
2
komentarz 26 kwietnia 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Można by wejść w podobną współpracę, ale gościu musiałby mnie zarazić swoim pomysłem i musiałbym mieć coś więcej przedstawione niż sam pomysł co zrobić ale konkretnie rozplanowane działanie tego start-upu, kiedy planowana jest ta monetyzacja co najpierw trzeba zrobić itp. Żeby wiedzieć w co się inwestuje (w końcu czas to też inwestycja) i trzeba mieć jeszcze ten czas.
komentarz 26 kwietnia 2017 przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)
Jaki fullstack? O czym Ty mówisz wgl?

W pełni Cię rozumiem, też robię projekty za kasę. Ale to coś zupełnie innego - też się z tym liczę, że może nie wypalić i czas zmarnowany. Nikogo nie namawiam. Nie chce też podawać zbyt wielu szczegółów do publicznej wiadomości. Dziele się nimi tylko z kandydatami, którzy spełniają moje wymagania i którzy mnie zainteresują.
3
komentarz 26 kwietnia 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)

Jaki fullstack? O czym Ty mówisz wgl?
 

 O twoich wymaganiach ;]

I stary, co ty bredzisz? ciebie zainteresują? to najpierw Ty zainteresuj kogokolwiek, aktualnie oferta dla jelenia jaki 100 na różnego rodzaju forach;]

Z tego co piszesz to nie masz konkretnego planu nawet. A startupów które wypalają jest jeden na 500...

komentarz 27 kwietnia 2017 przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)
Jeśli są zbyt duże to nie masz czego tu szukać. Nie zniechęcaj innych, bo może mają większą wiedzę. Wcale nie uważam, żeby to były duże wymagania. Gdzie tu widzisz cokolwiek co wykracza poza zakres 'frontend'?

Na zainteresowanie większej ilości ludzi przyjdzie czas i nie będą to tylko ludzie z IT. Przez to że nie mam konkretnego planu mam na myśli, że jestem otwarty na propozycje po przedstawieniu szczegółów. Których nie będę ujawniał publicznie, bo taki mam kaprys. ;)

I nie, ja nie muszę nikogo zainteresować. Nie wykluczam też przypadku, w którym nikt mnie nie zainteresuje.
2
komentarz 27 kwietnia 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
edycja 27 kwietnia 2017 przez Boshi
Może mi się zdaje ale tam było napisane php oop.. Teraz jest edycja zrobiona,  wiec skończ kręcić.

 

Ja nikogo nie zniechęcam tylko obnazam twoja kiepska ofertę. Płać normalne miesiąc w miesiąc to nikt się nie będzie czuł oszukany  i wykorzystany. Chociaż z drugiej strony jeleni i idiotów w Polsce nie brakuje....
komentarz 27 kwietnia 2017 przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)
Nic nie było o PHPie. ;) Przy edycji dopisałem 'Mile widziany link do githuba czy jakieś portfolio.', bo nie interesują mnie zgłoszenia w stylu 'ja się zgłaszam'. Ja nie kręcę tylko Ty bezpodstawnie oskarżasz.

Nikt Cie nie zmusza, żebyś okazywał jakiekolwiek zainteresowanie tą ofertą. Sam robię to po godzinach i wiesz co? Nikt mi za to nie płaci - taki ze mnie jeleń i idiota. Dlaczego więc ja mam płacić jeszcze komuś za to? I to jest moja ostatnia wypowiedź na ten temat.
komentarz 11 czerwca 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
Powinien wtedy też pobierać kilka pensji - programisty, managera i marketingowca.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 248 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 167 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 197 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...