• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc w C++ Builder 6

Object Storage Arubacloud
0 głosów
722 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2017 w C i C++ przez jekjekjoker Nowicjusz (220 p.)
otwarte ponownie 24 kwietnia 2017 przez jekjekjoker

Witam,  Mam problem z jak temat wskazuje programem C++ builder 6. Oglądam wszystkie odcinki Mirosława i utknąłem na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=IW3jXjmIon8&list=LLwTepKkJdh74KyJLHxWPYlg

jak zainstalowałem ten program i próbowałem nacisnąć F9 do pokazania programu to wyświetla się okienko z tytułem Compiling a po chwili nic się nie dzieję w tym ułamku sekundy pokazania tego okienka można wyczytać, że istnieją od 4 do 5 błędów, które wysyłam w plikach. W tych plikach nie wyraźnie widać, więc skopiuję informacje o błędzie.

[C++ Error] E2075 Incorrect project override option: files

[C++ Error] E2075 Incorrect project override option: (x86)\borland\CBUILD~1\lib\vcl60.csm

[C++ Error] E2075 Incorrect project override option: files

[C++ Error] E2075 Incorrect project override option: (x86)\borland\CBUILD~1\lib\vcl60.csm

[C++ Error] Project2.cpp(28): E2451 Undefined symbol 'exception'

 

                                                         Dziękuję z góry za pomoc

 

komentarz 24 kwietnia 2017 przez niezalogowany

O ile twój wpis to nie poradnik, to wybrałeś złą kategorię!

Nasze poradniki

Artykuły, tutoriale, poradniki stworzone przez naszych forumowiczów bądź linki prowadzące do wartościowych serwisów. Poddaj swój warsztat dydaktyczny ocenie, pomóż innym, podziel się wiedzą. Ta kategoria to nasza baza tutoriali, wątki nie będące poradnikami zostaną usunięte / przeniesione!

komentarz 24 kwietnia 2017 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Dodatkowo, na zamieszczonym obrazku nie można zobaczyć żadnych szczegółowych rzeczy.
komentarz 24 kwietnia 2017 przez jekjekjoker Nowicjusz (220 p.)
Złą kategorię przecież to zalicza się do programowania
komentarz 24 kwietnia 2017 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Poprawiłem, wcześniej była błędna.
komentarz 24 kwietnia 2017 przez niezalogowany

@jekjekjoker ale leżała w pod-kategorii "Nasze poradniki", ale to już nie ważne bo @HaKIM poprawił ;)

Teraz inny zestaw uwag:

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2017 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Dobra rada: pozbądź się tego środowiska. To staroć nieobsługujący współczesnego C++. Jak już musisz mieć C++ Buildera, to zainstaluj nową wersję z obsługą minimum standardu C++11.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 690 wizyt
pytanie zadane 5 września 2015 w C i C++ przez bli14 Nowicjusz (230 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,326 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2015 w C i C++ przez gniewko717 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 299 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...