• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prywatny Mail

Object Storage Arubacloud
0 głosów
273 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez pulson666 Stary wyjadacz (12,560 p.)
Szukam serwisu gdzie będę mógł postawić maila z własnym adresem. Nie chce też by był super drogi. Ma ktoś jakieś propozycje? najlepiej sam używał/używa lub może polecić

 

Dzięki !

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Alternatyw masz mnóstwo:

 Sprawdź, która oferta Ci najbardziej pasuje. Uważaj na taki znaczek *

komentarz 26 kwietnia 2017 przez pulson666 Stary wyjadacz (12,560 p.)
home znam lecz tych 2 już nie ;) dzięki
+1 głos
odpowiedź 24 kwietnia 2017 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
Jeśli planujesz na dłużej to znam fajny sposób, kupujesz domenę np: home.pl za parę złotych(rok) później przenosisz do innego usługodawcy i też wyjdzie Cię jakieś parę dobrych złotych. No chyba, że nie chcesz kombinować i po roku za domenę masz około 100zł na rok+ (w dodatku dostajesz 1gb na skrzynkę, zależności od aktualnej oferty możesz dodawać ich odpowiednia ilość.
1
komentarz 24 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

kupujesz domenę np: home.pl za parę złotych(rok) później przenosisz do innego usługodawcy i też wyjdzie Cię jakieś parę dobrych złotych

W jaki sposób przenieść domenę do innego rejestratora tak żeby znów wyszło parę złotych? 

komentarz 24 kwietnia 2017 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
Przez transfer domen, można zapytać ile będzie kosztowało i może to się znacznie obniżyć w porównaniu jak dostałem za jedną domenę +150zl
komentarz 24 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Hmm, jakiś przykład rejestratorów u których można tak "oszczędzić"? Pytam bo nie znam, a może też by mi się kiedyś przydało.

Z tego co mi wiadomo w home.pl nie ma możliwości transferu domeny bez opłacenia jej na kolejny rok (czyli przynajmniej raz trzeba zapłacić w tej wysokiej cenie). Ponadto transfer nie przedłuża ważności domeny, jest przeważnie darmowy i nie umożliwia rejestracji od nowa (u nowego rejestratora płaci się dalej za odnowienie).

Przynajmniej ja zawsze tak miałem jeśli chodzi o końcówkę .pl. Jakoś inaczej to widzisz?
komentarz 24 kwietnia 2017 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
Wiesz co zaraz puszczę maila do pewnej firmy z pytaniem, jak wygląda taki transfer - ja takiego czegoś nie robiłem, ale osoba która dokładnie kilka dni temu mi to opowiadała w firmie - tak zrobiła. Gdy będę wiedział coś z tych dwóch źródeł dam znać.
komentarz 24 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie musisz się kłopotać, zapytałem z czystej ciekawości po prostu żeby wiedzieć ewentualnie na przyszłość ;) Ja przechodziłem kilkukrotnie transfer domeny .pl i wyglądał tak jak opisywałem wyżej.
+1 głos
odpowiedź 24 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Do kupna domem polecam OVH. Dla .pl szczególnie, mają praktycznie najtańszą ofertę. Dodatkowo do każdej domeny możesz uruchomić za darmo jakiś tam podstawowy hosting, w którym również jest konto e-mail. Szczegóły tutaj: https://www.ovh.pl/domeny/oferta_serwer_start10m.xml

Jak już będziesz miał domenę to możesz z nią robić co chcesz - wykupić inny hosting, podczepić do innego serwera itd.

I tak ja np. mam domenę waluk.pl zarejestrowaną w OVH i przekierowaną na hosting w Hekko. Tam mam pocztę, a stronę www akurat trzymam jeszcze gdzie indziej, na VPSie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 9 października 2023 w PHP przez Piotrek2713 Mądrala (5,340 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 169 wizyt
pytanie zadane 19 października 2020 w PHP przez Kacperhehe Bywalec (2,930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 316 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2017 w PHP przez svst Nowicjusz (240 p.)

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...