• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projekty do nauki html/css

Object Storage Arubacloud
+1 głos
3,260 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez Triker Nowicjusz (180 p.)
Witam. Zakonczylem kursy html i css na codeacademy i serie poradnikow Pana Miroslawa. Zastanawiam sie co dalej. Te kursy daly mi podstawowa wiedze. chce rozwijac swoje umiejetnosci dalej, jednak nie chodzi mi tylko o wasze propozycje kolejnych kursow tylko o sposoby utrwalania i uzywania nabytych juz umiejetnosci. Lepiej pracuje mi sie majac gotowe, sformulowane zadanie typu "utworz strone ktora...." chcialbym miec gotowy zarys tego co mam przygotowac. Cos w rodzaju zwyklej pracy frontendowca, do ktorego przychodzi klient i oczekuje tego, tego i tamtego, lub zadania typu spoj. tylko dla html i css. Macie/polecacie jakies strony na ktorych sporo jest tego typu zadan? Z gory dziemi za wszystkie konstruktywne odpowiedzi

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
wybrane 23 kwietnia 2017 przez Triker
 
Najlepsza
Free psd templates?
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Triker Nowicjusz (180 p.)
Nie do konca rozumiem co masz na mysli. Chodzi ci o to, ze powinienem uzywac gotowych szablonow i je przerabiac? Bo jesli tak to nie rozwiazuje mojego problemu, dalej potrzebowalbym pomyslu na to co powinno znajdowac sie w projekcie....
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
"Utwórz stronę która " … wygląda 1:1 jak szablon psd. Takie rzeczy robią zwykle front-endowcy od html + css
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Triker Nowicjusz (180 p.)
Wlasciwie to prosty i dobry pomysl, ze ja na to nie wpadlem..... jeszcze jedno pytanie, czy po tych kursach powinienem dac rade z robieniem klonow takich "zaawansowanych" szablonow
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Nie muszą być bardzo zaawansowane i rozbudowane. Bierzesz sobie jeden widok, robisz go jak najlepiej. Za miesiąc do niego wracasz, poprawiasz. Mierzysz sobie czas pracy nad różnymi stronami. Uczysz się dodawania "bajerów". W ten sposób tworzysz portfolio.
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Triker Nowicjusz (180 p.)
Wielkie dzieki za pomoc.
0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2017 przez Artek Stary wyjadacz (11,800 p.)
Może stwórz swoją stronę domową na której w przyszłości umieścisz portfolio? Opisz swoje umiejętności zainteresowania itd. Ewentualnie stwórz stronę na temat, który Cię interesuje, jak będzie dobra to masz szansę nawet na tym zarobić.
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Triker Nowicjusz (180 p.)
Pomysl z portfolio na stronie domowej jest fajny, jednak musialbym posiadac jakies dobre szablony, ktore sam wykonalem, niestety obecnie takowych brak.kiedy bede juz w stanie wykrzesac z siebie cos fajnego na pewno skorzystam. Dzieki!
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Artek Stary wyjadacz (11,800 p.)
Ewentualnie zrób tak jak ja. Zaoferuj komuś kto potrzebuje strony w internecie swoje usługi za darmo.
komentarz 23 kwietnia 2017 przez marcin99b Szeryf (81,660 p.)
Możesz zacząć od jakiejś brzydkiej strony (np portfolio albo blog, polecam bloga jeśli uczysz się jeszcze php), z jakimiś byle jak dobranymi kolorami i niezbyt ciekawym układem.
I z czasem w miarę poznawania nowych elementów, będziesz ją ulepszać.
Nauczy cię to długiej pracy nad jednym projektem.
komentarz 24 kwietnia 2017 przez Triker Nowicjusz (180 p.)
Za malo jeszcze potrafie, zeby robic strony dla kogos, ale jezeli sie zdecyduje to skad polecasz brac "zlecenia" jakies olx czy cos takiego
komentarz 24 kwietnia 2017 przez marcin99b Szeryf (81,660 p.)
Gdzie popadnie
Możesz dać jakieś swoje przykładowe projekty tutaj do kategorii z ofertami/zleceniami
To samo na np 4programmers
Poszukaj jakichś na oferia.pl
Jakichś na freelanceria.pl
Na olx też są jakieś zlecenia z tego co patrzyłem, w sumie na każdej stronie z ofertami czegokolwiek da sie coś znaleźć
Możesz dodawać na te wszystkie strony oferty że możesz coś wykonać, wtedy osoba szukająca przed dodaniem oferty, może do ciebie napisze
Poszukaj zleceń na stronach o programowaniu itp

Jest bardzo dużo osób (Janusze biznesu) które dopiero zaczynają z jakąś firmą i chcą mieć jakąś stronke - wizytówke, albo podstawowy sklep w internecie.

Nawet jak to zepsujesz, to nie ma dużej straty, + taka osoba uczy sie że za dobry produkt trzeba odpowiednio zapłacić.
komentarz 24 kwietnia 2017 przez Triker Nowicjusz (180 p.)
Dzieki, w weekend majowy sprobuje znalezc jakies "zlecenie".

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 1,330 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2017 w HTML i CSS przez Farmer Obywatel (1,150 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 430 wizyt
+3 głosów
10 odpowiedzi 4,625 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...