• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szybszy i wydajniejszy sposób

Object Storage Arubacloud
0 głosów
235 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2017 w Inne języki przez Mar-Ch Nowicjusz (150 p.)

Witam, 
Jakim szybszym i wydajniejszy sposobem zrobic tak, aby po wciśnieciu buttona zmnienił kolor element mapy?
Przykładowo wciskam buttona o nazwie "sprzedaż piwa" laugh i podwietla mi województwo gdzie jest najwiecej takiej sprzedaży. Żeby nie trzeba było podlinkowywać za kazdym takim buttonem innego zdjecia mapy.
 

komentarz 23 kwietnia 2017 przez niezalogowany
Brakuje mi jakiegoś szerszego kontekstu w tym pytaniu...
komentarz 23 kwietnia 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Coraz więcej tutaj osób myśli, że czytamy w myślach...
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Mar-Ch Nowicjusz (150 p.)
Ok, wytłumacze wszysko po kolei. Odrazu mówie, że jestem bardzo poczatkujący i nie wiele wiedzy posiadam, zrobiłem kilka darmowych internetowych kursów itp.  Chce zrobić strone www na której bedzie mapa francji po prawej stronie a po lewej buttony z numerem kodu pocztowego (departamentu). Np: 69 to Lyon i gdy nacisnie sie button to na mapie podświetli sie obszar tego kodu. http://www.pima-trans.ayz.pl/francja/69france.html tak jak na tej stronie tylko tutaj jest zrobione tak, ze każdy numer jest linkiem do innej strony z innym podświetleniem kodu I chcę zapytać czy da sie zrobić tak, żeby nie linkować każdego kodu do innej strony. Tylko w jednej grafice, animacji czymkolwiek po wcisnieciu buttona z numerem automatycznie podswietlało obszar na mapie. Jakiej technologi trzeba użyć aby coś takiego zrobić. Sorry jak nie wyrażam sie dość jasno
komentarz 23 kwietnia 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
JavaScript

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 kwietnia 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
wybrane 23 kwietnia 2017 przez Mar-Ch
 
Najlepsza
Myślę że możesz to ogarnąć JS, AJAX'em lub skorzystać z gotowych bibliotek np.:

https://cssmapsplugin.com/
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Mar-Ch Nowicjusz (150 p.)

Dzieki! 
Rozwiązałeś mój problem :)
yes

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 221 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 353 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2017 w C i C++ przez Ala123456 Użytkownik (760 p.)

92,543 zapytań

141,385 odpowiedzi

319,491 komentarzy

61,929 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...