• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Tworzenie gier! Szukam zainteresowanych :)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
730 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2017 w Nasze projekty przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)
zamknięte 6 maja 2017 przez Luryxyt

Szukam osób do tworzenia gry, najlepiej bez dużego doświadczenia, żebym nie odstawał od poziomu. Jestem początkującym i też raczej szukam osób na tym samym poziomie (czy jakby to ująć). Umiem trochę C++, zahaczyłem o grafikę 3D (ale to tylko podstawy), ogarniam PS wszelkie Digitale itp (możliwe że tekstury też by dało radę). Zainteresowani komentować. :)

 

 

Lik do Grupy na fb: https://www.facebook.com/groups/1946688085566005/ 

komentarz zamknięcia: ok
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)
To fajnie, ktoś bardziej obeznany mile widziany. Szybciej bdz się dalo nauczyc. Szczerze mowiac z unity nie mialem doczynienia jeszcze, wiec jestem ciemny w tym.
komentarz 24 kwietnia 2017 przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)
to jak?
komentarz 27 kwietnia 2017 przez Szejk Obywatel (1,510 p.)
Ogarniam jave i C# bo mało się te języki tak na dobrą sprawe różnią..  z dokumentacja ogarne wszystko... lecz nie mam za dużo doświadczenia z unity bardziej z android studio i java. lecz myśle ze w ciągu tygodnia bym ogarnął interfejs itp.   a i nie ma mnie  Czerwiec i lipiec bo sesja..   jak coś PW
komentarz 27 kwietnia 2017 przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)
Bede wieczorem okolo 17_23. Piszcie ktora godz wam pasujr, zeby w miare mozliwosci sie dogadac i uagodnic co i jak (chodzi mi o to zeby byc mniej wiecej online, a nie komunikowac sie odpowiedziami co 3_4 godziny). Przepraszam zanniedgodnosci.
komentarz 27 kwietnia 2017 przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)
Jeśli chodzi o grafikę ( 2d ) to mogę pomóc jeśli będziecie szukali ludzi od grafy :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2017 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Hello!

Kiedy startujecie z projektem, bo chętnie bym pomógł, ale niestety dopiero po maturach (będę dostępny 20 maja)?

Z unity mam tam jakieś doświadczenie ( tutaj znajduje się kilka moich gier do obczajenia jak by coś: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Huncwot ).

Z grafiki jednak jestem cienki, a dźwięk to już w ogóle dla mnie jakiś kosmos, ale chętnie zajmę się game designem i programowaniem.

P.S.

Pomysł z różnymi stacjami kosmicznymi jest super, ale wydaje mi się, że jest trochę za duży do udźwignięcia na początek.

Filip Huncwot Mączko

komentarz 27 kwietnia 2017 przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)
edycja 27 kwietnia 2017 przez Luryxyt
Tylko Jave trzeba znać. :) Zobaczymy za czym pójdą ludzie i co wybiorą. Tworzymy grupe na fb i ankiety, dotyczące platformy i narzędzi, żeby zapoznać się z opinią reszty. Co Ty na to?
komentarz 27 kwietnia 2017 przez Adii Użytkownik (960 p.)
Good plan
komentarz 27 kwietnia 2017 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Poproszę link do grupy jak już będzie gotowa smiley

komentarz 27 kwietnia 2017 przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)
Potrzebuje kogoś, kto poda mi swój prof na fb (w wiadomości priv), ponieważ żeby utworzyć grupę potrzeba 2 osób.
komentarz 27 kwietnia 2017 przez Luryxyt Użytkownik (870 p.)

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 438 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 444 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 194 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,635 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...