• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C# ksiazka " Rusz Głową" srodowisko pracy na windows 7

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
298 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2017 w C# przez Szaradek Obywatel (1,340 p.)
witam otoz posiadam ksiazke rusz glowa  w jezyku C# . na komputerze zainstalowany mam windows 7. I teraz jak to jest? W ksiazcze wszytsko opisywane jest na 8 srodowsiko pracy to Visual Studio 2012 for windows 8 oraz VS 2012 for windows Desktop.  Jak uczyc sie z tej ksiazki posiadajac windowsa 7 poniewaz przy instalacji tego srodowiska wywala blad ze aplikacja jest dla windows 8 lub wyzej. Co zrobic?
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Szaradek Obywatel (1,340 p.)
Dodam jeszcze ze VS 2012 for desktop da sie normalnie zainstalowac

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2017 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Pobierz z tego linku: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=34673

Powinno normalnie działać.
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Szaradek Obywatel (1,340 p.)
tak mam to wlasnie zainstalowane i jak tam wyzej dodalem to dziala tylko problem jest w tym ze w ksiazce sa materialy doatyczace robienia aplikacji na sklepu w windows 8 a ja takich rzeczy nie posiadam .  Ale jesli mowisz ze wszytsko powinno grac to dzieki :)  Oczywiscie moglbym zmienic sobie windowsa na 10 ale szczerze mowiac nie zbyt mi to odpowiada .
komentarz 23 kwietnia 2017 przez piotrsz109 Stary wyjadacz (13,730 p.)
Jak nie będzie działać pomijaj.
komentarz 23 kwietnia 2017 przez BlackMoon Obywatel (1,730 p.)
Czy w swoim Visualu masz opcję tworzenia aplikacji WFA i WPF?

Bo jeśli tak to spokojnie będziesz mógł z książki wiele się nauczyć. Czasami w kodzie występują minimalne różnice, ale na internecie można znaleźć poprawki, a oni swój kod również udostępniają.
komentarz 3 września 2017 przez Unknown_User Nowicjusz (100 p.)
Link niestety już nie działa. Co tam było? Może udałoby się ściągnąć z innego źródła.
0 głosów
odpowiedź 28 kwietnia 2017 przez tomek2323 Bywalec (2,050 p.)
Dla tej ksiązki kupiłem windows 8 na allegro za 80 zł.Doleciałem do jej połowy i oddałem do Biblioteki dla mnie beznadziejna komplikują przykłady bez potrzeby dużo jest rzeczy które trzeba przepisać bo ich nie tlumaczą skąd to się wzieło.

A strony wygladają czasami jak brudnopis widać że pisała to kobieta odradzam ksiązke lepsza jest Trolsena starsza ale łątwiej idzie sie do przodu bez komplikacji w Rusz glową wiecej jest nacisku na okienka niz na sam jezyk niestety choć projekty sa ciekawe i wymagajace co musze przyznac ale to jak już zna sie jezyk i chce się zrobic coś wiekszego dla poczatkujacego za duży śmietnik i balagan dosłownie.
komentarz 28 kwietnia 2017 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)

widać że pisała to kobieta

To stwierdzenie jest absurdalne znam wiele słabych książek, które zostało napisanych przez mężczyzn i znam wiele dobry napisanych przez kobiety. Raczej fakt, że autor jest kobieta nie ma znaczenia. Znam kilka Pań, które są świetnymi programistami, piszą solidny kod, a wiedze maja obszerna, że nie jeden by się zagiął. 

komentarz 28 kwietnia 2017 przez tomek2323 Bywalec (2,050 p.)
Nie podważam wiedzy kobiet ani ich umiejetnosci pisania ksiażek choć prawde mówiac nie widziałem zbyt wielu o c++ ani c# napisanych przez kobiety :) mówie o tych w czołówkach sprzedaży.A to że napisałą to kobieta to był żart ,ta ksiażka przypomina mi moją dziewczyne mówi czasem dużo chodzi jej o jedno myśli o drugim a chciała powiedzieć trzecie i takie samo odnosiłem wrażenie czytąc te ksiażke ,niestety momętami dosłownie i to gryzmolenie raz z boku z dołu z góry jakieś strzałki sam robie też podobne notatki ale tego jest za dużoooooo na jedej stronie i to zamiast często pomóc jedynie komplikuje sprawe takie jest moje subiektywne zdanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 563 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2019 w C# przez Shimeo7 Obywatel (1,910 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 518 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2019 w C# przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 849 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...