• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dla ciemnego theme nieczytelne są bloczki kodu oraz cytaty.

VPS Starter Arubacloud
+7 głosów
243 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2017 w Sprawy forum przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Witam,

Chciałem tylko poinformować że dla ciemnego theme strasznie ciężko się czyta bloczki kodu czy cytaty. Nie wiedziałem gdzie o tym napisać więc jeśli zła kategorie / złe miejsce to proszę o informacje i przepraszam.

Tymczasem miłego dnia :)

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Potwierdzam. Podobny problem ma lista odpowiedzi (profil->historia odpowiedzi) :c
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

Podobny problem ma lista odpowiedzi (profil->historia odpowiedzi) :c

Och, faktycznie. To akurat jakieś przeoczenie.

+2 głosów
odpowiedź 23 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
W porządku kategoria, wiadomość na PW do mnie też dotarła.

Z bloczkami kodu problem jest taki, że powinny być ciemne (i tak też były robione) a z jakiegoś powodu na serwerze forum pozostają białe. Będziemy starali opracować się poprawkę. Cytaty wydawały mi się osobiście w porządku, są jasne napisy na ciemnym tle, ale okej - pomyślimy.
1
komentarz 23 kwietnia 2017 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Dziękuje :)
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2017 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Jeszcze znalazłem podobną sytuację w podglądzie posta (oczywiście dla ciemnego theme)

Podobne pytania

+28 głosów
2 odpowiedzi 799 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,013 wizyt
pytanie zadane 24 września 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez signum.pablo Nowicjusz (160 p.)
+3 głosów
4 odpowiedzi 621 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2018 w Sprawy forum przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...