Witam,
Chciałbym aby pewien program miał przynajmniej dwa tryby
• administracyjny (gdy ja go otworzę) i
• systemowy (gdy uruchomiany regularnie przy starcie np. z parametrem)
Tylko jak uruchomić program z parametrem ? np tak aby program od razu podał pewną wartość lub od razu założył że jakaś zmienna będzie miała pewną wartość ..
Mam dzieje że dobrze wyjaśniłem moje pytanie. Z góry dziękuje za pomoc, miłego dnia Shiro!