• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

OpenGL - Którą książkę wybrać.

0 głosów
78 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Knayder Nałogowiec (33,070 p.)

Witam, chciałbym się was spytać o zdanie na temat książek do OpenGL. Jako że dzisiaj jest ta promocja w Helionie 2 za 1, postanowiłem nabyć dwie książki. Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty oraz dobrą książkę do OpenGL. Myślałem o OpenGL. Księga eksperta. Wydanie VII.
Tutaj pojawia się pytanie, czy ta książka jest warta swojej ceny, a może polecacie coś innego.
Pozdrawiam.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 21 kwietnia 2017 przez Michał Gibas Dyskutant (8,550 p.)
Książka którą proponujesz jest zdecydowanie warta swojej ceny, dopiero jestem w połowie ale bardzo przyjemnie się czyta, profesjonalna książka, polecam!

Pozdrawiam!
komentarz 21 kwietnia 2017 przez Knayder Nałogowiec (33,070 p.)
Dzięki za odpowiedź. :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 284 wizyt
pytanie zadane 30 października 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez fanpajny Obywatel (1,230 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 504 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2016 w Offtop przez Adrian1999 Nałogowiec (28,310 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 157 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

45,834 zapytań

86,295 odpowiedzi

172,525 komentarzy

22,267 pasjonatów

Przeglądających: 207
Pasjonatów: 22 Gości: 185

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...