• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Symfony własny html

Object Storage Arubacloud
0 głosów
149 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2017 w PHP przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Normalnie wpisał bym to w google i znalazł, ale nie wiem jak to określić po angielsku(znając życie jest na to jakieś jedno słowo), a po polsku będę mógł wyjaśnić na około. Chciał bym, aby użytkownicy mojej strony mogli sami pisać kod html dodają kolejne posty, chce im to ułatwić dodając coś ala' IDE taką małą, żeby im koloryzował chociaż, a nie pisali w tym Textarea, a podpowiadanie składni to już w ogóle bosko. Jakiś pomysł? Jakiś bundle, albo link do strony gdzie znajdę dogłębne zapoznanie się z tematem. Pozdrawiam.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Nie znajdziesz czegoś takiego.  Jeżeli chcesz coś ala word to tinymce/ckeditor.

pamiętaj, że skoro przyjmujesz html musisz go enkodować, bo ci ktoś xssa wpierdzieli.
komentarz 20 kwietnia 2017 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Znalazłem, coś js. Ale ponieważ form jest generowany przez klasę to js jej nie widzi nawet jak podłącze go po załadowaniu całej strony
komentarz 20 kwietnia 2017 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
https://github.com/norzechowicz/aceeditor-bundle

Tutaj coś znalazłem ale kurcze na symfony2
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
komentarz 20 kwietnia 2017 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Chodzi mi o coś odwrotnego, oni wręcz muszą pisać html, chciałem tylko żeby im kolorowało składnie.
0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Znalazłem cos takiego: https://ace.c9.io/#nav=about
komentarz 20 kwietnia 2017 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Haha właśnie przed sekundą znalazłem tą stronę. Wydaję się w porządku, dzięki za pomoc :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 154 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2018 w PHP przez tomek923 Początkujący (480 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 76 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia w PHP przez XiverKi Bywalec (2,050 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 106 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...