• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie wyczytywana pamięć ram.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
105 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez piotr12345 Użytkownik (520 p.)

Więc tak jak w temacie mam nową płytę i nowe kości. I w tym problem ponieważ windows wyczytywuje mi tylko 2,97 z 8gb ramu. Podpowiem tylko że w biosie pisze mi że mam te 8gb. Dalej czuję się bezradny ale przeczuwam że będę musiał wydać 500zł.  

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Musisz zainstalować 64-bitową wersję systemu Windows. 32-bitowe systemy operacyjne potrafią zaadresować tylko do 4 GB pamięci RAM.
komentarz 20 kwietnia 2017 przez piotr12345 Użytkownik (520 p.)
Teraz pytanie potrzebuje key windowsa ?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 273 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Systemy operacyjne, programy przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 8,873 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 142 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2020 w Python przez Pico Obywatel (1,330 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...