• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Konkurs programistyczny dla gimnazjalistów

Object Storage Arubacloud
+1 głos
415 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2017 w Offtop przez niezalogowany

Witam, jestem uczniem klasy 6 SP. Mam dwóch laureatów wojewódzkich i zaliczyłem II etap OIG w tym roku. Mam też małe osiągnięcia z matematyki, oprócz laureata. Ale walczę o stypendium. Przydałby się jeszcze jakiś konkurs z programowania, najlepiej ogólnopolski, dla gimnazjalistów. Interesuje mnie język C++. Jeśli macie jakieś propozycje, bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam i z góry dzięki.

komentarz 20 kwietnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie wiem czy sa konkursy typowo jezykowe tymbardziej na szczeblu krajowym. Na Twoim miejscu wybralbym olimpiade informatycza albo robil spoja

https://challengerocket.com/pl
komentarz 20 kwietnia 2017 przez niezalogowany
Teraz tak, olimpiada to w przyszłym roku, a niestety zależy mi w tym roku szkolnym, bo stypendium pod koniec chyba czerwca. Spoja robię, ale jak mi to pomoże do stypendium?
komentarz 20 kwietnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Konkurs tez nie pomaga, masz 2 rodzaje stypedium za nauke, czyli srednia i konkursy i sportowe.. Ale nie ma typowanych konkursow raczej, wszytsko zaczyna sie od gimnazjum, mozesz szukac czegos po za szkola, ale czy szkola je zaliczy? Nie wiem, musialbys startowac pod jej patronatem albo imieniem...
komentarz 20 kwietnia 2017 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Gimnazjum? Gimnazjum już nie będzie istniało w Polsce.
komentarz 21 kwietnia 2017 przez niezalogowany
edycja 21 kwietnia 2017

ale czy szkola je zaliczy? Nie wiem, musialbys startowac pod jej patronatem albo imieniem...

Będę startował, pod jej partonem. Jeszcze w tym roku startowałem w: SKI

Tam były osoby z liceum, ja wystartowałem, no nic nie zająłem, ale podałem, w polu ORGANIZACJA moją szkołę i dostałem punkty za start i reprezentowanie szkoły. Moja wychowawczyni nic nie wiedziała o tym konkursie, nawet pan z informatyki. Dlatego oto bym się nie martwił. Myślałem o Potyczkach Algorytmicznych, ale chyba już w tym roku były...

Właśnie chciałbym startować w konkursach dla gimnazjalistów. A jeśli chodzi o wygaszanie gimnazjów to, uczniowie, którzy są w I i II klasie, wciąż będą. Więc najpewniej konkursy (w tym olimpiada), będzie dla podstawówki i gimnazjum.

komentarz 21 kwietnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie konkursy i olimpiady beda trzymac sie w grupie wiekowej, tak jakby bylo gimnzajum... Ale to jest blad, ze nikt o tym nie wie, bo jak szkola ma Ci cos zaliczyc, jezeli o niczym nie wie... Nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem, startowac jako uczen jakies szkoly, czy jej patronatem a nikt o tym nie wie... Poszukaj jakis konkursow itd, a szczerze mowiac, to nie spinaj sie tak, bo im badziej bedziesz tym gorzej moze to wyjsc :/

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+32 głosów
10 odpowiedzi 2,894 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 508 wizyt
–8 głosów
1 odpowiedź 554 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...