• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak tworzyć UI dla aplikacji Android

Object Storage Arubacloud
0 głosów
395 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia 2017 w Android, Swift, Symbian przez xHydroMovie Nowicjusz (200 p.)
Witam, moje pytanie kieruję do osób zajmujących się projektowaniem i programowaniem aplikacji dla platformy Android. Mianowicie czy znacie jakieś kursy do projektowania UI dla aplikacji? Jestem swieżakiem i planuje stworzyć aplikację organizującą nasze wydatki. Myślę że poprzeczka nie jest założona zbyt wysoko. Utkwiłem aktualnie nad projektowaniem UI. Chcę, żeby aplikacja wyglądała nowocześnie dlatego proszę was o pomoc :)

Pozdrawiam.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
wybrane 20 kwietnia 2017 przez xHydroMovie
 
Najlepsza

Jak zwykle odsyłam do kursów google'a Link

komentarz 20 kwietnia 2017 przez xHydroMovie Nowicjusz (200 p.)
Dzięki :)
0 głosów
odpowiedź 14 grudnia 2023 przez PatrykUIUX Nowicjusz (180 p.)

Witaj!

Fantastycznie, że chcesz się podjąć projektowania aplikacji na platformę Android! Dla świeżaka, zalecam zacząć od nauki podstaw designu UI. Poniżej znajdziesz kilka kursów, które mogą Ci pomóc:

  1. Coursera - "Google UX Design for Mobile Developers"

    • Ten kurs oferuje solidne wprowadzenie w projektowanie interfejsów użytkownika dla aplikacji mobilnych, z naciskiem na Androida.
  2. Udacity - "Android Basics: User Interface"

    • Udacity oferuje kursy dedykowane programowaniu Androida, a ten skupia się na podstawach projektowania interfejsu użytkownika.
  3. LinkedIn Learning - "Android App Development: Design Patterns for Mobile Architecture"

    • Kurs ten pomaga zrozumieć wzorce projektowe w kontekście Androida, co jest kluczowe dla efektywnego projektowania interfejsu.
  4. YouTube - "Material Design Tutorial"

    • Na platformie YouTube znajdziesz wiele tutoriałów związanych z Material Design, który jest standardem dla projektów Androida.

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 547 wizyt
pytanie zadane 26 września 2018 w Android, Swift, Symbian przez sapero Gaduła (4,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 790 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2018 w Android, Swift, Symbian przez adi282123 Początkujący (380 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 340 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2019 w C# przez Shimeo7 Obywatel (1,910 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,637 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...