• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Egzamin gimnazjalny 2017

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
649 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2017 w Offtop przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Witam, w związku z egzaminem gimnazjalnym, który odbędzie się już jutro, chciałbym życzyć powodzenia na tym egzaminie wszystkim gimnazjalistom zgromadzonym na forum. Mam nadzieję, że trudność zadań nie będzie jakaś wyrafinowana i zdobędziecie jak najwięcej punktów rekrutacyjnych. PS. Jak myślicie, jaki rodzaj pracy pisemnej będzie na części z języka polskiego? Pozdrawiam.
komentarz 18 kwietnia 2017 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Tak, mój błąd.
komentarz 19 kwietnia 2017 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
Przypuszczenia okazały się trafne i była rozprawka, ale jej temat raczej średni. Ciężko było znaleźć mocne argumenty.
komentarz 19 kwietnia 2017 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Takiego pok********o tematu to ja jeszcze w swoim nędznym życiu nie widziałem, nawet nauczyciele mówili, że on był jakiś dziwny.
komentarz 19 kwietnia 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Tam chłopcy i dziewczęta się nie stresujcie, bo nie patrzy się na to jak wypadliście na tle lat. Tylko na tle reszty ludzi, więc nawet jak zdobędziecie za rozprawkę 3 punkty to nie znaczy że jesteście najgorsi bo ktoś mógł ich zdobyć 0. Również odsyłam was do poczytania o "Skala staninowa", mnie to uspokoiło kiedyś jako tako gdy przejmowałem się swoim gimnazjalnym ^^
komentarz 19 kwietnia 2017 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)

więc nawet jak zdobędziecie za rozprawkę 3 punkty to nie znaczy że jesteście najgorsi bo ktoś mógł ich zdobyć 0

Gorzej jak to ty zdobyłeś 0.

Ogólnie nie przejmuję się wynikami egzaminu(a już szczególnie z polskiego), ale kiedy coś robię to staram się to zrobić jak najlepiej. Napisałem komentarz bo byłem ciekawy odczuć innych na temat tematu rozprawki. 

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2017 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Ja w 2013 miałem rozprawkę o ile dobrze pamiętam
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2017 przez Wujek Początkujący (410 p.)
Też życzę wszystkim powodzenia. Zadania nie są trudne. Najważniejsze to podejść do tego na luzie. =D Życzę dobrych wyników xD
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2017 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)

Dzięki wink

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Qeliasz Użytkownik (510 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 291 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 241 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w Matematyka, fizyka, logika przez JanuszSTW Początkujący (480 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,620 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...