• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak reakcji na zmiany w arkuszu stylów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
183 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez LeeVay Użytkownik (740 p.)
edycja 18 kwietnia 2017 przez LeeVay
Było wcześniej ale "zatonęło"... Pisze prostą stroną dodaje powoli różne elementy ąz tu przy dodaniu nowego elementu na podstronie style do niego nie działają... Po dodaniu ich w head lub w innym pliku wszystko śmiga... Spróbowałem zmienić ten plik lecz strona nie zwraca wogóle uwagi na jego zmiany :( HELP.

 

Poczytałem inne tematy tego typu... Zmiana nazwy pliku w htdocs naprawiła problem wtf ?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2017 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)

To może mieć milion przyczyn. 

  1. Może być zła ścieżka do pliku CSS.
  2. Możesz nie zapisać pliku css albo html
  3. Przeglądarka może ci trzymać style w cache
  4. W pliku html jest jakiś błąd, może literówka, z którą przeglądarka sobie nie radzi
  5. W pliku css może być taki błąd i przeglądarka dalej nie pójdzie.
  6. Elementu nie da rady bardziej wystylować.
  7. Style gdzieś ci się nakładają

To chyba te najpopularniejsze. A teraz kilka rozwiązań.

  1. Korzystaj z edytora, który podświetla składnię i wtedy błędy podświetla inaczej. 
  2. Korzystaj z narzędzi developerskich w przeglądarce. Mały wstęp znajdziesz tutaj. Resztę w dokumentacji.
  3. Jak pytasz o coś na forum, to pokazuj kod - nasza moc jest wielka i potężna, ale nie obejmuje wróżenia z fusów.
  4. Korzystaj z dokumentacji

To chyba tyle. Mam nadzieję, że pomogłam

komentarz 18 kwietnia 2017 przez LeeVay Użytkownik (740 p.)
Jedynie punkt 2 może się zgadzać ale zmiana nazwy folderu dużo mnie nie kosztowała :P Dzięki za rozpiskę :)
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
Usuń cache przeglądarki, naciśnij ctrl + f5.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 236 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2019 w HTML i CSS przez vingilot85 Obywatel (1,150 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 652 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 792 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2017 w HTML i CSS przez laser Początkujący (330 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,477 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...