• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[ Gry HTML5 / Unity / SFML ] Kanał PiGames na YT - Prośba o feedback

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
420 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2017 w Nasze poradniki przez pietrzakacper Mądrala (7,480 p.)
edycja 17 kwietnia 2017 przez pietrzakacper

Cześć!

Jak może część z was kojarzy, PiGames to amatorskie studio growe, które powstało dzięki temu forum.

Słowem wstępu, chciałbym podziękować tej wspaniałej społeczności za wsparcie i feedback który nam udzieliliście.

Przez długi czas czerpaliśmy z wiedzy naszych kolegów i koleżanek. Niedawno doszliśmy do wniosku, że zamiast tylko brać, chcemy dać coś od siebie. Stąd zrodził się pomysł na prowadzenie kanału na YouTube.

Kanał ten swoją tematyką obejmuje:

- dokumentacje developmentu gier HTML5, pisanych w JavaScript przy użyciu frameworka Phaser.js

https://youtu.be/n2JjUFXm_tg

- Poradniki z jakiekolwiek dziedziny na której się znamy (JavaScript / Phaser, C# / Unity, C++ / SFML), tematyka zależy od was :)

https://youtu.be/9iFQNHTEK5Q

- i dowolne inne formaty, możliwe są DevLogi z developmentu naszych gier w Unity lub SFML.

Jestem pewien, że dzięki temu kanałowi Wy jesteście w stanie nauczyć się czegoś od nas, tak samo jak my od Was. Zdaje sobie sprawę, że mamy jeszcze wiele do poprawienia w kwestii robienia video, ale wierzę, że dzięki Waszemu feedbackowi z czasem staniemy się lepsi.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź :)

komentarz 17 kwietnia 2017 przez niezalogowany
Propsy za działalność, chociaż osobiście nie jestem fanem mody na "kamerki" w filmach na YT, szczególnie tych dotyczących programowania / IT
komentarz 17 kwietnia 2017 przez pietrzakacper Mądrala (7,480 p.)
Jakoś przyzwyczaiłem się do kamerki oglądając kanał javadevmatt, wydaje mi się, że ma się wtedy lepszy kontakt z widzem. Jakbyś miał ochotę opublikować jakiś materiał pod szyldem PiGames to oczywiście zapraszamy xD

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2017 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)
(Drugi link, C++, SFML) Jak mnie wkurza niesamowicie nagrywanie filmiku z kodem programu, który aby zobaczyć trzeba głowę w monitor wsadzać, a po prawo tyle wolnego miejsca i spokojnie można okno powiększyć. Poza tym fajna tematyka, daje suba i będę chętnie oglądał.
komentarz 17 kwietnia 2017 przez pietrzakacper Mądrala (7,480 p.)
Dzięki za suba, faktycznie jest to denerwujące, dlatego w dwóch najnowszych filmikach pamiętaliśmy o tym, żeby powiększyć kod :)

Podobne pytania

+17 głosów
3 odpowiedzi 436 wizyt
+8 głosów
3 odpowiedzi 401 wizyt
+25 głosów
9 odpowiedzi 2,367 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2016 w Nasze projekty przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)

92,568 zapytań

141,421 odpowiedzi

319,629 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...