• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozłącza się internet i pojawia się żółty trójkąt

Object Storage Arubacloud
0 głosów
739 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
Dzień Dobry. Problem jest takie natury że internet jest połączony a pojawia się żółty trójką.Zrywa się nagle połączenie,Próbowałem już zaktualizować sterowniki karty sieciowej i zresetować kartę sieciową ale to problemu nie rozwiązało nie mam już pomysłów jak ten kłopot rozwiązać. Proszę o pomoc.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez __new__in__town Bywalec (2,100 p.)
Wstaw screenshota tego trojkata, bo brzmi to nader powaznie.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
musi pan poczekać bo aktualnie był ale muszę czekać do kolejnej awarii
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)

proszę wstawiam 

obrazek który pan chciał

komentarz 11 kwietnia 2017 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
Pan z małej :)
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
To nie jest nazwa własna żeby używać dużych liter
komentarz 11 kwietnia 2017 przez xydden Gaduła (4,480 p.)

wielką literą zapisujemy zawsze wyrazy odnoszące się do adresata. Jeśli więc adresatem jest burmistrz, to bezwarunkowo należy napisać Szanowny Panie BurmistrzuProszę Pana Burmistrza itp

komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
Z całym Szacunkiem dla Pana ale do Burmistrzów w moim mieście. Mam podejście takie że na Panów lub Panie to oni muszą zasłużyć a żaden Burmistrz w moim mieście nie ma mojego szacunku.A zacytuje swojego dziadka weterana Dwóch Wojen Światowych. Po takich panach to ja w czasie wojny, Wnuczku na konia wsiadałem.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
heh xD

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2017 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Spróbuj odpalić linuxa live z pendriva i zobaczyć czy na nim ten problem też występuje.

1) Jeżeli tak - to problem albo z routerem, albo z hardware' em Twojego komputera. (do naprawy, lub kupić nowe)

2) Jeżeli nie - to problem z windowsem, jak nie pomaga zainstalowanie sterowników to możesz reinstalkę systemu zrobić.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
Raz nie mam płyty żeby reinstalować Windowsa a druga sprawa. przywróciłem Windowsa do stanu początkowego też nie pomogło.Nie mam linuxa na pendrive a nawet jakbym miał to ko bym wyrzucił ten system jest albo skomplikowany. Ewentualnie dla osób które go znają a ja go nie znam itp
komentarz 11 kwietnia 2017 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Mogłeś użyć pendrive nie trzeba płyty.

Skoro zrobiłeś reinstalkę i nadal nie działa to w takim razie jest wersja 1. Zobacz czy na innym urządzeniu też występuje ten problem.

1) Jeżeli tak to wina routera czy tam czegoś innego

2) Jeżeli nie to wina kompa i do naprawy.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
Właśnie problem występuje nawet na telefonie którego używam. jako router. Mam taki problem też z internetem. W bibliotece w moim mieście. Gdzie wcześniej ten problem występował tylko w bibliotece miejskiej.Z kolej jak używam telefonu jak routera dla karty z t mobile. Gdzie uzupełniam kartę  i wykupuje internet ten problem nie występuje.Może to ważne mam internet z play.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Nie wiem. Napisz może do dostawcy internetu. Może to oni jakiś ograniczenia robią albo coś.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
Dzięki za odpowiedz ale zgłosić nie mogę bo nie na mnie jest umowa na ten internet a na siostrę a ona nie widzi problemu.
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2017 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
Heh czasami jest tak, ze ten maly przycisk w lapku od sieci sie "przelacza" i resetuje polaczenie, warto zerknac czy nie jest luzny + to co koledzy napisali.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
Ten przycisk nie ma prawa sam się przełączyć bo przycisk od sieci jest na klawiaturze chyba.Problem nie rozwiązany. Reset routera nic nie pomógł
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2017 przez __new__in__town Bywalec (2,100 p.)
edycja 11 kwietnia 2017 przez __new__in__town
Jejku... Ja myslalem, ze w przegladarce Ci sie jakis trojkat pojawia. Dlatego zawsze prosze o szczegoly :) Musze sie wyspac. Ale do rzeczy teraz, u mnie kiedys byl podobny problem. Problemem okazalo sie skaczace (stricte niskie) napiecie. Zaloguj sie to routera i zrob screenshota z zakladki gdzie sa dane z napieciami. Pozniej skontaktuj sie z dostawca internetu, najlepiej przez neta wstaw loga do obslugi technicznej. Nawet jesli bedzie wszystko w porzadku, to bedzie mozna wykluczyc jedna przyczyne. Od tego tam sa, za to im placisz. Jesli owe napiecie okaze sie przyczyna problemu, to zajmie sie tym technik od dostawcy. Oczywiste.

Dodatkowo polecam rade @jankustosz1. Bootowanie ubuntu na usb to banal, jesli nie umiesz to sie nauczysz. Nie ma w tym magii.

//EDIT

Ewentualnie mozesz wstawic loga rowniez tutaj. Chetnie podszkole sie z elektroniki i moze cos doradze, lub inny bardziej doswiadczony uzytkownik :)
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
edycja 11 kwietnia 2017 przez kuroneko
Przepraszam ale myślałem że jesteś dziewczyną.Ja nie mogę nic zrobić bo umowa na ten internet jest na moją siostrę i mam związane ręce.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 727 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Captivity Obywatel (1,030 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 411 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 494 wizyt
pytanie zadane 6 września 2020 w Systemy operacyjne, programy przez l.biegun Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...