• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przyjmowanie do pracy nieletnich i bez doświadczenia

Object Storage Arubacloud
0 głosów
539 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez kacper1445 Gaduła (4,880 p.)
Witam. Planuję wziąć się do pracy jako nieletni front-end developer. Jak wygląda takie zatrudnienie? Czego wymagają i jak mniej więcej przebiega taka procedura zatrudnienia. Jestem w trakcie robienia mojej strony, uzupełniam przykładami mój GitHub itp. ale nie wiem jak wygląda taka praca i jak ją w ogóle dostać. Dodam, że raczej chciałbym wziąć pracę na odległość.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Podasz z ciekawości gita? :)
2
komentarz 11 kwietnia 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
Zamów sobie frytki do tego. Powiedz mi jakie ktoś bedzie miał korzyści, z tego że zatrudni nieletniego developer'a, bez doświadczenia na odległość. Ludzie bądzcie troche realistami, a nie łykacie wszystko co przeczytacie jak pelikan.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kacper1445 Gaduła (4,880 p.)
Dlatego się pytam na jakiej to zasadzie działa. Jestem zupełnie zielony w sprawach zatrudnienia.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Bez doświadczenia zapomnij, że ktoś z tobą podpisze umowę. B firmy i tak na początku raczej wolą mieć kogoś przy sobie na miejscu. C. Pokaz gita. D. Dużo utrudnień jest zatrudnianiem nieletnim. Mało komu się je chce spełniać. F No chyba, ze masz wysokie kwalifikacje ;).
1
komentarz 11 kwietnia 2017 przez __new__in__town Bywalec (2,100 p.)
Cytujac klasyka: nie znajdziesz pracy bez doswiadczenia, ale aby miec doswiadczenie potrzebujesz pracy.
1
komentarz 11 kwietnia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Aby mieć doświadczenie w dewie, nie trzeba pracy - można klepać swoje projekty.
1
komentarz 11 kwietnia 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Ktore malo co sprawdzaja, praca w firmie raczej rozni sie od tego co robisz w wlasnym zakresie, ine ma takiej presji, ograniczen itp
1
komentarz 11 kwietnia 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
I jeszcze jedna ważna rzecz. Praca, pracy nierówna.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Wiadomo, w pracy zwykle pixel perfect i rzadko robi się coś od 0 do końca samemu.

W wielu firmach juniorzy otrzymują zadania próbne, z których można także bardzo dużo się nauczyć, a nawet, stworzyć z nich jakieś portfolio (zdarzały mi się bardzo ciekawe zadania na przykład z użyciem api).

Można skorzystać nawet ze współpracy z Janusz-softami, dowiemy się przynajmniej, czy nasz kod jest wystarczająco dobry, by gdzieś aplikować dalej, czy dalej się trzeba uczyć.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2017 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Mało kto się podejmie zatrudnienia osoby nieletniej.
–1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2017 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
" Cytujac klasyka: nie znajdziesz pracy bez doswiadczenia, ale aby miec doswiadczenie potrzebujesz pracy. " bzdura. Wcale nie trzeba odstawiac u kogos harowy aby miec doswiadczenie. Zawsze mozna pracowac nad swoimi projektami i wcielac je w zycie.

Wyobraz sobie Marka na etacie u kogos. A tak zrobil sobie face'a :)

Ale oczywiscie wylozenie przez kogos kasy na przyspieszenie projektu BARDZO pomaga. Na pytanie czy sprzedac projekt lub jego czesc, gdzie pomysl to jest w tej chwili 80% biznesu, kazdy musi odpowiedziec sobie sam.

Pomyslcie co by bylo gdyby mark poszedl do jakiejs firmy IT i przedstawil swoj pomysl... ? Heee? Jaka bylaby by szansa, ze by mu popukali?

Ale np. google - im sie udalo, tylko ze oni prjekt mieli juz na pewnym etapie - 4 dyski wypelnione danymi :)

Gates tez robil biznes w garazu... Praca dla kogos w tym kraju dorobisz sie garba.
komentarz 11 kwietnia 2017 przez kuroneko Nowicjusz (120 p.)
Nie śpiesz się.Zdążysz się jeszcze napracować.

Podobne pytania

+2 głosów
8 odpowiedzi 6,158 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 345 wizyt
pytanie zadane 17 października 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez cetpass Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,199 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez xbx13293 Nowicjusz (150 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...