dzięki
Użytkownik podaje liczbę, powiedzmy 4. Program bierze ów liczbę i odejmuje od niej jej dwu krotność. Można to przedstawić wzorem x = 4, y = x -2x. Czyli od liczby 4 odejmujesz liczbę 2*4. Wynik to -4.
y = x -2x
Erm... `-x`?
@Jakub Terlikiewicz nie sugeruj się moją wypowidzią, koledzy u góry mają rację
W ramach rekompensaty mogę powiedzieć że skoro x = 4, a y ma być odwrotny to powinieneś zastosować wzór y = 1/x , czyli y = 1/4.
Jeżeli znów coś źle mówię to macie pełne prawo obrzucić mnie kamieniami :D
93,740 zapytań
142,675 odpowiedzi
323,294 komentarzy
63,319 pasjonatów
Motyw:
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡
Oto polecana książka warta uwagi.Pełną listę książek znajdziesz tutaj
Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.