• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Płatny hosting cba

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,063 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2017 w Hostingi, domeny, usługi przez Marek123 Początkujący (270 p.)
zmienione kategorie 8 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk
Witam chcę zakupić sobie płatny hosting na rok na www.cba.pl ta wersja średnia tak zwana pro. Czy gdy to kupie na mojej stronie która jest dodana na darmowej domenie wszelkie reklamy znikną tak jak to oni oferują ?
komentarz 8 kwietnia 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Pamiętaj, że jakoś to cena. ;)
 

ten hosting nie prezentuje jakości, szkoda Twoich pieniędzy.
Taniej będzie sobie na arubie vps'a kupić za 4zł na mc.. ^^

4 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Cena ok. 50zł. W takiej cenie wykupisz VPS-a lub normalny hosting również na rok. Jednym zdaniem: nie warto tam niczego wykupywać.
komentarz 8 kwietnia 2017 przez Marek123 Początkujący (270 p.)
Wykupie sobie na próbę na miesiąc za około 5zł najwyżej zamknę i przeniosę sie na inny :)
komentarz 8 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
W pełni się zgadzam z xmentorem, nie jest to zbyt poważny hosting.
komentarz 8 kwietnia 2017 przez Marek123 Początkujący (270 p.)
To jaki hosting polecicie ?
komentarz 8 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Jeśli chodzi o hosting współdzielony to osobiście mogę polecić Hekko. Linuxpl.com też wydaje się spoko (na nim działa nasze forum).
+1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2017 przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
owszem sam kiedys tam miałem hosting na próbe
komentarz 8 kwietnia 2017 przez Marek123 Początkujący (270 p.)
A powiedz mi,wystarczę że jak kupie to na moim koncie to automatycznie na stronie znikną sam? Czy trzeba coś kombinować ?
komentarz 8 kwietnia 2017 przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
same znikaja i jak sie skończy abonament same sie dodadza :) ale jak mówia koledzy wyżej nie polecam
komentarz 8 kwietnia 2017 przez Marek123 Początkujący (270 p.)
Dzięki :D
0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2018 przez zerko Początkujący (400 p.)
Nie wiem czy nie szkoda czasu - nie miałem tam nigdy konta.

Jeśli cenowo wychodzi w porządku to najlepiej zrobić sobie okres testowy i na tej podstawie podejmować decyzje.

Tak racjonalnie ;-)
–1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Cześć, troszeczkę nie do tematu, jeśli chcesz mieć stronę bez reklam proponuje Hostinger. Brak reklam, wszystko za darmo. 

PS. Jak coś to nie kupuj u nich nic, mam złe wspomnienia z nimi, jak zakupiłem u nich hosting premium.

komentarz 23 listopada 2017 przez zerko Początkujący (400 p.)
Nie sądzę, żeby to miało sens, ale przetestuj, to nam zdasz relację ;-)

Ogólnie nasze doświadczenia są takie, że połączenie usługi płatnej i darmowej nie jest najlepsze. Ale oczywiście zawsze w końcu pojawia się firma, która może swoją jakością temu wszystkiego zaprzeczyć ;-)

Podobne pytania

+7 głosów
3 odpowiedzi 2,100 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2016 w Nasze poradniki przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
–2 głosów
1 odpowiedź 1,742 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2017 w Hostingi, domeny, usługi przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 2,309 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...