• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odzyskiwanie hasła...

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
240 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
Witam! :D

Parę dni temu moje hasło do konta pocztowego na WP.PL zostało zmienione bez mojej wiedzy...

Pytanie brzmi jak mam je odzyskać gdy nie mogę użyć odzyskiwania sms'em, pocztą zapasową ani pomocniczym pytaniem... Ponieważ nie mam nic na koncie... Adres pomocniczy został usunięty.... A pytania nie pamiętam.....

 

Proszę o pomoc!

Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie :D

//Ew mogę doładować telefon ale nie wiem czy przejdzie jak mam nowy numer...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
wybrane 9 kwietnia 2017 przez robertwe
 
Najlepsza
Możesz zadzwonić na WP, oni zadadzą Ci pytanie, a ty spróbujesz odpowiedzieć, zgadnąć (dla mojego kolegi się tak udało :D), ewentualnie zostaje Ci BruteForce, ale prawdopodobnie nie dożyjesz momentu, w którym uzyskasz hazło za pomocą BF :D
komentarz 9 kwietnia 2017 przez robertwe Gaduła (4,620 p.)
Dzięki :D

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,489 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez BlvckFox Gaduła (4,240 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 223 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 180 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez Michał Wojtaś Obywatel (1,080 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...