• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

SonataAdminBundle co sądzicie ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
493 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2017 w PHP przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
Witam jak w temacie, co sądzicie o tym potężnym Budnlu ? Opłacalny? Najlepszy? EasyAdmin wymięka przy nim czy daje rady? Po prostu ogólne wasze odczucia
komentarz 6 kwietnia 2017 przez Ehlert Ekspert (212,990 p.)
Też jestem ciekawy bo słyszałem sprzeczne opinie zawodowych programistów.
komentarz 6 kwietnia 2017 przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
przeniesione 6 kwietnia 2017 przez Arkadiusz Waluk
Widzę że jak na razie i tu są podzielone opinie :D

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2017 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Korzystamy w pracy z Sonaty.

Można to i polecać i nie polecać. Ma ogrom możliwości, ale jest drętwa w wielu sytuacjach. Na przykład zrobienie modala dla widoku edycji za pomocją jsa jest rzeczą niesamowicie upierdliwą. A to początek.

Co nie zmienia faktu że na nic innego byśmy tego nie zamienili ;)
0 głosów
odpowiedź 6 kwietnia 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Gówno nie admin. Bierz Easyadmina albo samemu generuj crudy i ostyluj to. Takiego syfu jak sonata to ja dawno nie widziałem. Zmiana czegokolwiek w tym zakrawa o paranoje. Jak dostaniesz jakiś błąd lub nie będziesz wiedział jak to zrobić to nikt ci nie pomoże, bo na SO nawet jest nikła pomoc.
Jedyną zaletą tego bundla jest to, że generuje crudy i ma wyszukiwarkę. Tak jak napisał Event, utworzenie w tym chociażby modala jest tak upierdliwe, że spędzisz nad tym 2 dni a i tak coś nie będzie działać. Chciałem do modala na boostrapie wprowadzić wysyłanie ajaxem.. yhm powodzenia.

Gdyby chociaż dokumentacja była pełna;]

easy admin jest spoko, kiedy używałem brakowało mu jeszcze kilku ficzerów ale domyślam się żę obecnie jest bardzo dobry.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 156 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2018 w PHP przez JeyJey Użytkownik (710 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 315 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2018 w PHP przez Janusz Pierzchalski Początkujący (430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 167 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2018 w PHP przez Kuba Jakubowski Gaduła (3,550 p.)

92,687 zapytań

141,599 odpowiedzi

320,089 komentarzy

62,048 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...