• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Profil w liceum

Object Storage Arubacloud
0 głosów
199 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez michal12334 Obywatel (1,510 p.)
W przyszłości chce zostać programistą i nie wiem czy w liceum wybrać rozszerzoną fizykę czy informatykę. Nawet jeśli wybiorę rozszerzoną fizykę będę miał zajęcia z programowanie i obróbki grafiki.
komentarz 4 kwietnia 2017 przez littlerunaway Obywatel (1,790 p.)
Nie wiem czy będąc w gimnazjum jest sens planować swoją przyszłość co będzie za 10lat. Jeszcze pewnie wielokrotnie zmienisz zdanie i programowanie ci się odwidzi a zainteresujesz się czymś innym. To jaki przedmiot wybierzesz w liceum nie będzie miało raczej żadnego wpływu na twoją przyszłość.

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2017 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
wybrane 4 kwietnia 2017 przez michal12334
 
Najlepsza
Poziom programowania w liceum/technikum jest słaby, więc jedyne jakie znaczenie mogą mieć te przedmioty to przy liczeniu punktów na uczelnię. Sprawdź na uczelni na którą chcesz się kiedyś dostać co jest lepsze i weź rozszerzenie z tego (bardziej punktowane)
+3 głosów
odpowiedź 4 kwietnia 2017 przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)
Co byś nie wybrał, nie zdecyduje to o tym, czy zostaniesz programistą. Wybierz to, z czego więcej zyskasz i w czym lepiej się czujesz.
komentarz 4 kwietnia 2017 przez michal12334 Obywatel (1,510 p.)
Nie wiem co będzie na lekcjach informatyki skoro są oddzielne zajęcia z programowanie a z fizyki jestem laureatem
komentarz 4 kwietnia 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
co to zmienia, ze jestes laureatem z fizyki skora ta wiedza czy sie nie przyda, oprocz bardzo waskiej specjalizacji

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 4,513 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 1,061 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,277 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Forester Użytkownik (560 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,563 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...