• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer Słychać że chodzi i Piszczy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
197 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez magnetic1112 Nowicjusz (130 p.)
Problem Polega na Tym że Znalazłem Stary Komputer Włączyłem Go Raz włączył się windows się załadował i się zaciął komputer więc go wyłączyłem i włączyłem na nowo nagle zapach takiego hmm palenia plastiku , coś w tym stylu , przełożyłem dysk twardy do innego komputera i okazał się być uszkodzony bo wywalał blue screen z napisem że dysk jest uszkodzony ,  po podłączeniu nowego dysku i podłączeniu na nowo całego komputera komputer słychać że wiatraczki od karty graficznej się kręcą od chłodzenia też ale komputer oddaje 5 długich sygnałów i się wyłacza oczywiście obrazu nie ma :/

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2017 przez niezalogowany
edycja 3 kwietnia 2017
Trudno wyrokować tak w ciemno, ale w niektórych płytach głównych 5 długich sygnałów to błąd CPU, więc nie ma szans na uruchomienie kompa.
komentarz 3 kwietnia 2017 przez magnetic1112 Nowicjusz (130 p.)
Płyta Główna to gigabyte ga8i915p rev 2.0 dual bios Czyli wymiana procesora i powinnien być obraz ? czy może być uszkodzona płyta główna ?
komentarz 3 kwietnia 2017 przez niezalogowany
Nadal trudno coś powiedzieć, bo może być, że po wymianie procka płyta nadal będzie "brzęczeć" z powodu innych uszkodzeń. Dźwięki oznaczają jedynie tyle, że bios działa.
komentarz 3 kwietnia 2017 przez magnetic1112 Nowicjusz (130 p.)
tzn że płyta główna jest sprawna ? :)
komentarz 4 kwietnia 2017 przez niezalogowany
Przeczytaj dokładnie, co napisałem: bios jest sprawny, co z pozostałymi elementami płyty - nie wiadomo.
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 277 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 320 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Misiq Nowicjusz (120 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,635 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...