• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

problem ze słuchawkami.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
217 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Mam problem ze słuchawkami czasami zanika dźwięk.

Kiedy rozłącze i połącze ponownie w gniazdo USB głos powraca.

Słuchawki corsair gaming 1500H

Sterowniki są oryginalne system operacyjny win 7 ult.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2017 przez kenzyyYT Początkujący (340 p.)
może twoje wejście do słuchawek jest.. może inaczej twoje wejscie do sluchawek zyje wlasnym zyciem czyli poprostu wtyk nie jest dobry ale trzeba wymienic wtyk albo np. tak jak ja mam przycisnac wtyk do sluchawek i lekko pociągnąć go do góry ja uzywam do tego np. telefonu który to podtrzymuje
0 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2017 przez Badass Użytkownik (720 p.)
Próbowałeś czy działają na innym komputerze?
komentarz 4 kwietnia 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Dziękuję za wszystkie propozycję.

Na razie dźwięk nie przerywa. pogrzebałem w ustawieniach.

Usunąłem Realtek sterowniki od płyty głównej - możłiwe że się gryzą,

Jak słuchawki mają własne sterowniki do dźwięku to powinno hulać.

Dodatkowo zmieniłem 48000 hz 16 bit jakość dvd.

Przy wgrywaniu nowych sterowników windows nie wykrywa ich poprawnie i wtedy nie działa panel administracyjny słuchawek więc zrobiłem to manualnie.

Dźwięk zintegrowany na płycie głównej mam wyłączony w Biosie.

Dodatkowo korzystam z USB bo te słuchawki nie mają jacka.

Dodatkowo przeczyściłem porty USB na przednim panelu obudowy komputera ponieważ są na górze a nie na panelu bocznym, często wpada tam kurz i jakieś inne obce ciała.

Zobaczymy czy przy komunikatorze Skype dźwięku nie utraci bo częściej bywa to w komunikatorze niż w innych aplikacjach jak gry, filmy itd.

Dam znać za jakiś czas jak je potestuję, czy dźwięk wrócił do normy i nie przerywa.

Pozdrawiam i Dziękuję za rady xD
komentarz 6 kwietnia 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Kiedy zwiększam głośność w windowsie to wtedy tracę dźwięk lub kiedy steruję głośnością w panelu obok zegara na dole.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,254 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Ptyś Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 397 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 162 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Kaion Nowicjusz (140 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...