• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak się przygotować do praktycznego egzaminu z E.12?

VPS Starter Arubacloud
–2 głosów
320 wizyt
pytanie zadane 30 marca 2017 w Egzaminy zawodowe przez Marceli99 Obywatel (1,160 p.)
Cześć, głównie mam tu na myśli windowsa - nie lubię go, bardzo go nie lubię, ale muszę go ogarniać perfekcyjnie, no właśnie... Istnieje jakieś 10 przykazań dla windowsa? Głównie używam linuxa i OSX, windowsem się w ogóle nie interesuję, nie uważam żeby był zły czy coś. Po prostu wolę pingwinka i jabłko.

 

Ostatnio praktyczny egzamin napisałem najlepiej z całej grupy, ale niedosyt pozostaję... Głupio przyznać, ale przypadkowo trafiłem do gpedita i to on był kluczem. :) Boję się, że na e.12 mogę się wyłożyć i mam tu na myśli TYLKO windowsa.
komentarz 30 marca 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Zawsze na facrbookowych grupkach zawodowych są wrzucane arkusze z godzin poprzednich.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 30 marca 2017 przez niezalogowany
Pooglądaj na yt filmiki i tutoriale odnośnie e12. Tam cudów nie ma na egzaminie, tzn. zainstalować sterowniki karty graficznej, zmienić kolor tła na cmd, zmiana uprawnień. Więc z tutorialów ogarniesz....
komentarz 30 marca 2017 przez Marceli99 Obywatel (1,160 p.)
Na próbnym przygotowanym przez naszego profesora - miałem m.in. odblokowanie panelu sterowania, konfiguracja pulpitu zdalnego itp. nie wiem jak to się pokrywa z prawdziwym e.12...
komentarz 30 marca 2017 przez niezalogowany
A to zalezy dużo jest z linuxa-uprawnienia ale w tym zimowym mieli własnie podłączenie karty graficznej i zainstalowanie sterowników i porównanie 2 kart graficznych programem,, i ustalenie która lepsza :)
komentarz 30 marca 2017 przez Marceli99 Obywatel (1,160 p.)
Linux to naprawdę najmniejszy problem... Ja się boję windowsa. :P
komentarz 30 marca 2017 przez niezalogowany
na necie pobierz sobie książki do e12 :) są, ucze sie z nich, i tam masz właśnie wytłumaczone na windowscie co gdzie i jak....bodajże heliona albo wsipu książka jest

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 443 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 6,866 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2017 w Egzaminy zawodowe przez Mimoid Użytkownik (760 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,210 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2016 w Egzaminy zawodowe przez Zubru22 Bywalec (2,670 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...