• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed [POMOC] Wasza opinia o M2M - Nauczyciel e-biznesu

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
11,497 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Krzysztof Trybuś Mądrala (5,280 p.)
zamknięte 30 marca 2017 przez Krzysztof Trybuś

Cześć, dzisiaj na Facebooku natrafiłem przypadkiem na FanPage niejakiego Nauczyciela e-biznesu i zainteresowała mnie jego oferta, ale wydaje się bardzo podejrzana i nie wiem, czy nawiązywać z takim kimś współpracę.

Screen oferty:

łącze wygasłoZgodnie z poleceniem przy chęci dołączenia do programu należało napisać komentarz i wysłać w PW adres email, tak też zrobiłem

załącznik wygasł

Na podany adres email została wysłana do mnie wiadomość o następującej treści

łącze wygasło 

Teraz przy rejestracji muszę uzupełnić pola zgodnie z zaleceniami

łącze wygasło

i podać na stronie takie dane jak adres zamieszkania PESEL itd.... - czy jest to bezpieczne i do czego ta platforma te dane wykorzystuje?

Ktoś korzystał z Money2Money, albo współpracował z Nauczycielem e-biznesu? Jest to dla mnie bardzo podejrzane, ponieważ facet podobno wybulił na ten program partnerski jakąś tam kasę, a teraz dobra duszyczka daje zarobić bez wkładu finansowego, należy jednak wykonywać jego polecenia :)

Podpisuje się godnością Karol Głodowski i twierdzi, iż współpracuje z Money.

*nie wiedziałem czy mogę umieścić screeny w takiej formie, jeżeli coś jest niezgodne z regulaminem, to bardzo proszę moderatora o modyfikację mego tematu

komentarz zamknięcia: Uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie

2 odpowiedzi

–1 głos
odpowiedź 30 marca 2017 przez adas94 Nałogowiec (29,200 p.)
wybrane 30 marca 2017 przez Krzysztof Trybuś
 
Najlepsza
Polega to mniej więcej na tym, że ten cały Nauczyciel będzie zarabiał na twojej działalności na tej stronie (jakieś promowanie, czy coś w ten deseń). Natomiast ty zarobisz na osobach, które ty zwerbujesz i "obławiać" się będziesz na ich działalności. Także twoja "ambicja, chęć działania, otwarty umysł" ma polegać na szukaniu kolejnych jeleni. Co w piękny sposób utworzy coś na kształt piramidy finansowej. ;)

A cała ta platforma pewnie kosi kasę na sprzedawaniu waszych danych osobowych reklamodawcom.
komentarz 30 marca 2017 przez Krzysztof Trybuś Mądrala (5,280 p.)
Dzięki za klarowną odpowiedz.
komentarz 30 marca 2017 przez Benek Szeryf (90,990 p.)
Naciąganie na słupa, nie wysyłaj danych.
+1 głos
odpowiedź 30 marca 2017 przez Deloryn Bywalec (2,060 p.)
Nie ma co ufać tego typu rzeczom. Zdecydowanie odradzam.
komentarz 30 marca 2017 przez pasja-informatyka Nowicjusz (180 p.)
M2M nie ma nic wspólnego z żadnymi słupami czy piramidami. Jest to program partnerski (sieć partnerska). I od zapoznania się z definicją programu partnerskiego zacznij.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 196 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 607 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2016 w Nasze projekty przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 368 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2020 w Java przez danielo665 Obywatel (1,040 p.)

92,565 zapytań

141,417 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...