• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Blind Bombs - moja pierwsza gra Android, proszę o opinię

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
191 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2017 w Nasze projekty przez omgjan Nowicjusz (170 p.)
edycja 29 marca 2017 przez omgjan

Cześć,

Chciałbym Wam zaprezentować pierwszą grę mojego autorstwa. Od dwóch miesięcy uczę się programowania w androidzie. Grę robiłem 2 tygodnie. Napisana została w Android Studio całkowicie przeze mnie. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo pracy przede mną ale mimo wszystko chciałem podzielić się z Wami jej aktualnymi efektami :) .

Gra polega na bezpiecznym przeprowadzeniu postaci z jednego końca ekranu do bramy. Po drodze można natknąć się na niewidzialne miny, które wybuchają gdy się w nie wejdzie.W trakcie rozgrywki można zbierać gwiazdki których odpowiednia ilość odblokowuje nagrody w postaci nowego pola minowego lub postaci gracza.

Gra jest całkowicie ZA DARMO, NIE ZAWIERA REKLAM. Zapraszam do pobierania, oceniania, doradzania i oczywiście do krytykowania. Dziękuję za każdy komentarz. Jeżeli będziecie mieć jakieś uwagi dotyczące gry to zapraszam do pisania na mój mail:  dhkmgames@gmail.com


 

Gra dostępna do pobrania tutaj:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dhkmgames.blindbombs

Pozdrawiam


 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+4 głosów
2 odpowiedzi 398 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 288 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 204 wizyt

92,416 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,984 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...