• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Stare posty dodawane do archiwum

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
359 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2017 w Sprawy forum przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
zamknięte 30 marca 2017 przez Arkadiusz Waluk
Witam,

Mam zapytanie czy dane posty można archiwizować segregując je w miesiące i daty?

Często widzę że kwitną tutaj zapytania wciąż otwarte które nie są rozwiązane.

Dodatkowym atutem byłoby jakby użytkownik zamknął temat jeśli znalazł odpowiedż i takie pytanie przeszłoby do archiwum.

Posty zadane mogłyby mieć jakiś określony czas i po tym czasie przeniesione do archiwum danego miesiąca i roku.
komentarz zamknięcia: "temat do zamknięcia"
1
komentarz 27 marca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
a po co?
komentarz 28 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Bo Ja mogę odpowiadać na pytania i dzielić się wiedzą z jakiejś dziedziny.

Jednak widuję posty zadane dawno temu i nwm czy są świeże, aktualne czy z techniką która się rozwija mają coś wspólnego.

Użytkownikom ułatwiłoby to szukanie - bo jak ktoś jest tutaj na forum często to pamiętałby mniej wiecej kiedy zadał to pytanie.(D.M.R)

Można to zamienić w bardziej zaawansowaną wyszukiwarkę.
komentarz 28 marca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
"Jednak widuję posty zadane dawno temu i nwm czy są świeże", jak sa zadane dawno temu, nikt nie kontynuuje tematu to znaczy, ze wygasl
komentarz 29 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
To wrzuciłbym je do kosza.

Wtedy baza danych i serwer miałby więcej miejsca albo do archiwum jak wcześniej napisałem.
komentarz 29 marca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
niema to sensu, bo ten problem moze byc walkowany milion razy, jest jedna odpowiedz ktora jest mniej wiecej poprawma i kazdy kto ma taki problem moze z niej korzystac
komentarz 29 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Dobra otwarte forum na wszystko z lekką dozą cenzury przez Admina.

Przekonałeś mnie to najlepsza odpowiedź.
komentarz 29 marca 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

z lekką dozą cenzury przez Admina

Że co? 

komentarz 29 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Cieszy mnie że Admin trzyma rękę na pulsie i troszczy się o całość.

Wymaga to czasu i wysiłku.

O to mi chodziło nic nie miałem złego na myśli.

Jak oko Saurona we Władcach Pierścieni, widzi wszystkoxD
komentarz 29 marca 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
"Trzymanie ręki na pulsie i troszczenie się o całość" to coś innego niż "cenzura".

Jeśli chodzi o samo pytanie to przenoszenie starych pytań do kosza byłoby wielkim błędem. Po to mamy forum, po to jest publiczne, aby każdy mógł potem trafić na już rozwiązany problem, czy to przy użyciu wyszukiwarki, czy poprzez linka - obojętnie. Podobnie nie rozumiem sensu archiwum, każdy post ma swoją datę i tyle. Po co go gdzieś przenosić? Nie spotkałem się z taką praktyką na żadnym forum.
komentarz 30 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
temat do zamknięcia

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2017 w PHP przez Mateusz Patalan Bywalec (2,140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 60 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 903 wizyt
pytanie zadane 1 października 2018 w PHP przez lukasz290521 Obywatel (1,410 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...