• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PHP tworzenie zautomatyzowanej strony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
164 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2017 w PHP przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
Witam, nauczyciel w mojej szkole poprosił mnie o napisanie planu wyjazdów na basen. Tylko takiego z systemem logowania i podmiana dat wyjazdów jak w jakimś cms. Wiec chciałem coś napisać na szybko. System logowania dodawanie nowych klasy i usuwanie nie sprawiły mi problemu ale jak doszedłem do najważniejszego czyli wstawianie dat, okazało się ze nie wiem jak to zrobić. Kiedyś uczyłem się trochę PHP ale odpuściłem go sobie zęby najpierw nauczyć się dobrze front-endu. W c++ coś podobnego uzyskałem za pomocą vector ale widzę ze w php są z nimi jakieś problemy.

Wiem ze pewnie zagmatwałem o co mi chodzi ale mam nadzieje ze kod wam pomoże https://github.com/zawiszaty/plan_basen
komentarz 26 marca 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Ja nie potrafię tego przeanalizować, spagetti, raz masz obiektowe mysqli, raz normalne,  w php użyj klasy DateTime jak chcesz się pobawić w daty, do zrobienia. (rozpisz sobie na kartce, zaplanuj)
komentarz 27 marca 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Efcio, a co powiesz o tym:

http://carbon.nesbot.com/
komentarz 27 marca 2017 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
> W c++ coś podobnego uzyskałem za pomocą vector ale widzę ze w php są z nimi jakieś problemy.

W php mamy assiociative arrays. Tylko działają one proceduralnie poprzez funkcje array_*
komentarz 27 marca 2017 przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
Dziękuje ze ktoś w ogóle chciał zajrzeć do mojego 'tworu' z moim problem poradziłem sobie sam. Chodziło mi o takiego jakby cms do zarządzania planów wyjazdów na basen mojej szkoły i miałem problem z wysyłaniem nowych danych o tych wyjazdach do bazy. Jak kogoś to obchodzi tutaj skończony projekt https://github.com/zawiszaty/plan_basen2/blob/master/wysylanie.php

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 marca 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Nie dodawaj tego bo ci kuku zrobi...  A jak nie potrafisz zrobić takiego projektu to zleć to komuś.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,336 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2017 w PHP przez Maciejf Początkujący (470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 535 wizyt
pytanie zadane 9 września 2016 w PHP przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 99 wizyt

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,519 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...