• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Po pobraniu aplikacji Origin nie wyświetla się panel logowania - biała strona

Object Storage Arubacloud
0 głosów
509 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez niebieski_kot Nowicjusz (220 p.)

Witam

Po dłuższej przerwie chciałam skorzystać z Origin. Pobrałam plik instalacyjny z oficjalnej strony, ale po jego otwarciu nie wyświetliło mi się okno z instalacją, nie stało się nic. Próbowałam otwierać go jako administrator. Próbowałam uruchomić w trybie zgodności.

Dopiero po pobraniu starszej wersji (Origin 9.5.5.2850) otworzyło się okno z instalacją, aplikacja się zaktualizowała i zainstalowała, jednak zamiast panelu logowania wyświetla mi się biała strona. Kiedy kliknę na jej górną część, mogę przesuwać całe okno, a gdy najeżdżam kursorem myszy na miejsce, w którym powinno się móc wpisać login lub hasło, kursor zmienia się ze standardowego w 'rączkę'. Więc może po prostu brakuje mi jakiegoś błahego dodatku? Jestem po zmianie systemu na Windws 7. Gdy zminimalizuję i ponownie otworzę Origin, zmienia się okno w mały biały pasek i tak już zostaje do ponownego instalowania.

Próbowałam już wszystkiego co wpadło mi do głowy. Wyłączyłam antywirus, sprawdziłam czy aplikacji nie blokuje Windows Defender, ale jest wyłączony, Usunęłam CyberGhost i Malwarebytes. Przeskanowałam go na każdy możliwy sposób nawet CCleanerem. Sprawdzałam z innych przeglądarek (?). Zmieniałam nazwę pliku hosts, a jak to nie pomogło, nawet go usunęłam (z Windows > System32 > drivers > etc), ale mam kopię. Instalowania Microsoft Visual C++ a nawet Microsoft Silverlight. Nic nie przyniosło skutku.

Mam nadzieję, że ktoś udzieli mi pomocy, gdyż wszędzie czytałam o problemie, ale zwykle nie było odpowiedzi lub akurat mi dana odpowiedź nie pomogła. Od godziny 20 nadal nie umiem poradzić sobie z tym problemem, proszę o pomoc.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 27 marca 2017 przez niebieski_kot Nowicjusz (220 p.)
Już mam rozwiązanie. Błacha sprawa. Okazało się, że wystarczyło pobrać wszystkie aktualizacje z Windows Update. Po zainstalowaniu kilku opcjonalnych ruszyło.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,418 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 633 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,541 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...