• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytania odnośnie nauki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
210 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2017 w Java przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Mam parę pytań odnośnie nauki:

1) Jak się zmusić, żeby przestać oglądać seriale/filmiki na yt - potocznie zwane zapychacze czasu - i przysiąść do nauki? Najlepiej 2-3 godzinki dziennie?

2) Czy opłacałoby się wziąć i pójść do pracy symultanicznie ze studiami, w celu odłożenia 2-3k zł i udania się na jakiś kurs za taką kwotę?

3) Polecicie jakieś OBSZERNE tutoriale/kursy na YT z Javy?

4) Polecicie jakieś tutoriale oparte na java-konfiguracji z Springa?

5) Dzisiaj miałem dość dziwną sytuację. Jak podstawy javy umiem, tak dzisiaj miałem totalne zaćmienie umysłu. Nie umiałem nawet zadeklarować tablicy, czy funkcji. Tez tak czasami macie?

6) Macie jakieś porady odnośnie programowania w Javie/Springu? Jakieś fajne tipy?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 marca 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
1)  Nikt nie da Ci zasady na życie, wszystko co robisz jest w wiekszości zależne od Ciebie. Nie pasuje Ci to w jaki sposób coś robisz proponuje psychologa, to nic złego.

Ad. 1) 2) 3)4). A może by tak zainwestować np. w kursy TeamTreeHouse jakieś 100zł miesiecznie, sa w formie filmików, interaktywne, oraz dla poczatkujacych.

5) Za bardzo sie przejmujesz programowaniem, tak naprawde bardzo duzo w programowaniu jest rzemieslniczej pracy.

6) Tak, poznaj swoja technologie, działaj, staraj sie jak najbardziej efektywnie wykorzystywać czas, aby osiągnąć jakiś task. Pozwoli Ci to później oszacować czas w jakim jesteś wstanie wykonać jakiś feature.
komentarz 26 marca 2017 przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
Tzn w pierwszym pytaniu bardziej mi o rady czy inne pomysły chodziło niż o zasady. Zawsze dobrze jest wysłuchać dobrych porad, a nóż odpisze ktoś coś ciekawego co może by pomogło w nauce
komentarz 26 marca 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)
To polecam Napoleona Hill'a pokazuje w ciekawy sposób niektóre zależności w źyciu, światopogląd warty przemyślenia.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 149 wizyt
+4 głosów
1 odpowiedź 426 wizyt
pytanie zadane 1 września 2016 w Java przez Jonki Dyskutant (8,180 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 255 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...