• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Klucz do windows 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
563 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez PsychoButter Gaduła (3,630 p.)
Witam

Chciałbym sformarowac dysk jednak nie wiem jak bedzie wygladala sprawa z kluczem windowsa. Poniewaz klucz jest fabrycznie od windowsa 8 i byl przenoszony na windowsa 10 i niewiem czy bede mogl go wykorzystać. Z tego co słyszałem jest przypisany do konta microsoft.

Czy ktoś moze mi powiedzić jak wygląda z tym sprawa ?

Z góry dzękuje za pomoc

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 marca 2017 przez Diwadzior Początkujący (270 p.)
Ja mam windows 10 (z klucza windows 8) i reinstalowalem system (pendrive).Nie mam klucza (naklejki) kliknelem pomin aktywacje i komp sie sam zaktywował , ponoc licencja jest w płycie głównej , mi system dziala jest aktywowany i nie mam z nim problemu. poszukaj w netach na temat tego czy twoj lap ma licencje wbudowana
komentarz 24 marca 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Nie ma czegoś takiego że tak powiem licencja w płycie głównej, jest coś takiego jak Windows na licencji OEM, oznacza to że program jest przypisywany do konkretnego podzespołu, i nie może on zostać wykorzystany na innym podzespoly :D Jak najłatwiej sprawdzić jakiego ma windowsa ? Jak kupił za 40 zł na allegro to z pewnością OEM, a jak ze sklepu za 400 zł to raczej BOX

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 239 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Borys Użytkownik (830 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 333 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 331 wizyt
pytanie zadane 27 września 2020 w Systemy operacyjne, programy przez jaqb Początkujący (430 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...