• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ergonomiczny fotel do komputera

Object Storage Arubacloud
0 głosów
885 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Offtop przez Don Corleone Obywatel (1,210 p.)
Witam, w niedalekiej przyszłości mam zamiar zakupić jakiś porządny fotel do pracy przy komputerze. Zastanawiałem się nad modelami z firmy Akracking, DXseat oraz Vertagear. Są to fotele typowo gamingowe, przeczytałem na ich temat wiele różnych opinii , jedni chwalą a drudzy mówią że to strata pieniędzy ,ponieważ w tej same cenie można kupić o wiele wygodniejszy fotel nie z modeli gamingowych.

Jaka jest wasza opinia? Może jesteście w posiadaniu modeli z których jesteście zadowoleni, prosiłbym o komentarz.

Dodam że jestem w stanie na kupno fotelu wydać okolo ~1200zl.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 marca 2017 przez Fenix Nałogowiec (26,750 p.)

Sam osobiście korzystam z krzesła tzw. gamingowego, a dokładniej ten model x-eye. I powiem że bardzo sobie chwale, design mi odpowiada, jest bardzo komfortowe. Plecy nie mecza sie szczególnie przy dużej liczbie godzin. Szczerze polecam ten model.

komentarz 24 marca 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
pewnie przez te pasy ... gdy przypadkiem zaśniesz nie będzie odciśniętych klawiszy na twarzy ;) Pozdrawiam
komentarz 26 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Czytałem wiele o gamingowych fotelach.

Zakupiłem AKRACING materiał nie podróba eco skóry.

Prostota montażu, dobra regulacja łokietników, fotela góra, dół oraz bardzo świetnie nadaje się do oglądania filmów.

Made in China jak wszystko ale skóropodobne się wycierają szybciej moim zdaniem.

Nie podałeś czego oczekujesz od fotela, czy to ma być skóra naturalna, eco czy materiał.

http://www.noblechairs.com/en/home/ te są ciekawe ale cena też daje się odczuć.

Są jakieś fotele typowo pod gaming do ps4 i XBOX ale te wyglądają mi na pufy.

Wszystkie fotele gamingowe są robione na jedno kopyto z tym że zakupiłem AKRACING bo wydaje mi się że mają dobre wzmocnienie i siedzisko jest dobre.

Jednak każdy ma swoje opcje jaki chce fotel gamingowy.

Nie podałeś też czy fotel ma mieć regulację łokietników - te łokietniki mają regulację góra dół i są dostosowane do wysokośći biurka co oznacza że łokcie można umieścić na fotetlu do biurka (0 stopni odchyłu).

Podobne pytania

+4 głosów
1 odpowiedź 363 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2021 w Offtop przez klau_dia Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,638 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2018 w Offtop przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,207 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2020 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...