• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

JavaFX - Nie działa mi plik css mimo, że nie ma błedu w kodzie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
635 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Java przez Wittano Początkujący (450 p.)

Cześć natrafiłem na pewien problem który nie mogę rozwiązać. Ucząc się JavaFX chciałem sobie w IntetelliJ IDEA wprowadzić plik css, lecz dowiedziałem się że potrzebuję wersje Ultimate Edition a, że mnie nie stać więc zaczołem szukać innego programu. Znalazłem E(fx)clipse. Pobrałem to co trzeba zainstalowałem to co mogłem i sądziłem że to zadziała. Niestety nie działa :( . Dziwne jest to iż konsola w E(fx)clipse nie wykrywa żadnego błędu, program się uruchamia, lecz to co napisałem w css nie działa. Różnie w pliku css program nie wykrywa błedu. Nie wiem czemu nie ma jakiegoś "połączenia" między klasą główną a plikiem css. Może coś źle zainstalowałem albo czegoś nie dodałem. Proszę o szybką odpowiedź(Wszelkie uwagi na temat ortografi, lub jeżeli napisałem tu głupoty proszę pisać. Uwagi mile widziane)

komentarz 23 marca 2017 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
Zawsze możesz pobrać z torrentów IntelliJ
komentarz 23 marca 2017 przez Wittano Początkujący (450 p.)

Owszem ale chcę legalnie to załatwićsmiley

komentarz 23 marca 2017 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
Korzystanie z takiego oprogramowania w celach nie komercyjnych jest prawie legalne ;)
komentarz 23 marca 2017 przez Wittano Początkujący (450 p.)
Racja. Jeżeli nie znajdę odpowiedzi to zawsze jest plan B :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 marca 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
NetBeans z motywem Dracula jest prawie jak płatne IntelliJ. Jak dla mnie Eclipse się zepsuło, nie dość że stało się ociężałe, to cały jego interfejs przy Intellij Community jest mało spójny i logiczny. Tak jakoś na chybił trafił porozrzucane te przyciski, a tryb dark, to jedna porażka. Ile to się przy tym musiałem namęczyć, aby kolory czcionki w pewnych miejscach tego IDE nie były ciemne jak tło.

http://plugins.netbeans.org/plugin/62424/darcula-laf-for-netbeans
komentarz 23 marca 2017 przez Wittano Początkujący (450 p.)
Dzięki ten program jest naprawdę fajny i lepszy od Elipsca. Jeszcze raz dzięki
komentarz 23 marca 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Jest jeszcze wersja testowa EAP Intellij Ultimate.

https://confluence.jetbrains.com/display/IDEADEV/EAP
komentarz 23 marca 2017 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
To ktoś jeszcze pisze w netbeansie?
komentarz 24 marca 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Wielu Webmasterów, popatrz na kursy strefakursów.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 306 wizyt
pytanie zadane 2 września 2017 w JavaScript przez Sebix71 Początkujący (260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 339 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 314 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2017 w Java przez niezalogowany

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...