• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak plików w serwerze FTP

Object Storage Arubacloud
0 głosów
387 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez BlackPlaque Nowicjusz (120 p.)

Witam.

Posiadam hosting na stronie home.pl i domenę na ovh.pl - cenowo wyszło taniej. W pierwszej kolejności na ovh oddelegowałem domenę do hostingu home.pl podajac adresy DNS. W panelu home.pl wyskoczyło:

Przypisane domeny : 1 - rozumiem, że wszystko przebiegło pomyślnie i domena została poprawnie przeparkowana.

Przez klineta FTP FileZilla zalogowałem się danymi z pola o którym pisałem wyżej 
Serwer FTP: serwer1731408.home.pl
Login FTP: serwer1731408.

Logowanie przeszło pomyślnie, jednak w plikach z serwera nie mam folderu "domains", ani katalogu z moją domeną.
Mam więc dwa pytania - czy przeparkowanie domeny przeszło pomyślnie, lub czy w jakiś inny sposób powinienem się zalogować?
Co mogę zrobić, aby uzyskać dostęp do plików swojej domeny?

komentarz 23 marca 2017 przez BlackPlaque Nowicjusz (120 p.)
przeniesione 23 marca 2017 przez Arkadiusz Waluk
Dodam, że moja domena http://damianzachara.pl/ wskazuje na to, że pomyślnie została przeparkowana do home.pl

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Nie testowałem akurat tych hostingów ale możliwe że te dwa hostingi mają inne oznaczenia folderów.

Po drugie zrobiłbym kopie z pierwszego hostingu na twardy dysk.

Po trzecie możliwe że wykorzystują plik htaccess gdzie Twoje pliki z hostingu są niewidoczne na drugim.

Dodatkowo nie wiem jak z bazą danych.

Skontaktuj się z pierwszym hostingiem - bo oddelegowanie mogło oznaczać że uznali to że nie korzystach z ich hostingu i tracisz dostęp do drugiego hostingu i w jakimś sensie pliki są zablokowane możliwe że przekierowali tylko domenę ale nie zawartość.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 168 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 457 wizyt
pytanie zadane 23 września 2017 w HTML i CSS przez podprogramista1 Początkujący (370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 376 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,623 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...