• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tanie książki z programowania promocje

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
987 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
zmienione kategorie 27 maja 2015 przez Arkadiusz Waluk

W helionie sa bardzo fajne promocje ale tylko do jutra:

"Zapraszamy do udziału w promocji 2za1, w ramach której możecie zakupić 2 tytuły w cenie 1. Rabatujemy dla Was kategorie PROGRAMOWANIE oraz PROGRAMOWANIE MOBILNE w formatach druk oraz eBook."

http://helion.pl/promocja/1550/

 

ps. nie pracuje w helionie:)

7 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 27 maja 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)

A tutaj są ebooki informatyczne za darmo, po angielsku. https://www.packtpub.com/packt/offers/free-learning Czasami robią takie akcje, że przez jakiś czas codziennie inny ebook jest za darmo. Było tak w lutym, a teraz chyba od początku maja. Zdarzają się ciekawe np. na początku maja był za darmo ebook Programowanie gier w środowisku Unity 3.x (jednak kiedy dowiedziałem się, że znów są ebooki za darmo było już za późno by go zdobyć), który to jest polecany przez pana Mirosława Zelenta http://miroslawzelent.pl/ksiazki-warte-uwagi/ (na tej stronie na samym dole).

komentarz 27 maja 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
O fajna stronka, przejrzę sobie co tam ciekawego mają.
+1 głos
odpowiedź 27 maja 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Nakupiłem już trochę tych książek a przeczytałem na razie tylko jedną :P na razie się wstrzymam !
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ostatnio przez dłuższy czas widziałem i sam skorzystałem z promocji 3 za 2 - także takie różne promocje w Helionie to raczej nie jest nic nowego ;) Szkoda tylko, że zawsze najtańszą książkę dostaje się w gratisie no ale niestety - widać aż tak dobrze by być nie mogło.
komentarz 27 maja 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Dokładnie ale wszędzie jak są tego typu promocje to ta najtańsza ksiązka jest za free. Ja wybrałem 3 które miały podobną wartość cenową
komentarz 27 maja 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
Zawsze to jakaś oszczędnośc:)
komentarz 27 maja 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Fajnie, że Helion robi takie promocje bo to zawsze coś. Przyznam, że wszedłem na stronę z zamiarem kupna tylko jednej książki. Zobaczyłem jednak promocję 3 za 2 no to pomyślałem że wezmę sobie jeszcze jedną i jeszcze jedną dostanę w gratisie. Także udało im się na mnie zarobić pomimo tego, że tego nie planowałem :D
komentarz 27 maja 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Na takiej promocji zyskują jak by nie było obie strony
komentarz 27 maja 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
No klient na pewno, ale oni dzięki temu z nie jednego klienta wyciągneli więcej niż najpierw zamierzał dać także na pewno również nie narzekają ;)
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Ja również ostatnio skorzystałem i kupiłem książki w promocji 3 za 2. Szkoda, że w promocji nie są ksiązki o html bo z chęcią zakupił bym "HTML.nieoficjalny podręcznik" i  "CSS.nieoficjalny podręcznik".
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Hmm, ciekawa promocja. Niestety teraz niczego nie przemyślałem, a nie lubię kupować w ciemno. Są może takie promocje nieco częściej? :)
komentarz 27 maja 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
masz cały dzien na przemyślunek:) Jak pisali poprzednicy promocję są ale czy aż takie to już nie wiadomo:)
komentarz 27 maja 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Heh, ale nie chcę nadciągać mojego budżetu :) Ja mam wybrane książki na zakończenie gimnazjum, a pieniądze z mojego konta chcę przeznaczyć na coś innego :) Pozdrawiam :D
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2015 przez marcin_w Gaduła (3,190 p.)
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
Ja rowniez przyoszczedzilem 60zł:) i zyskałem lekture na samotne wieczory (forever alone):(

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 162 wizyt
+7 głosów
1 odpowiedź 728 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2018 w Offtop przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 284 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...