• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Selenium IDE podstawy podstaw

Object Storage Arubacloud
–1 głos
359 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2017 w Inne języki przez Monika_B Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Rozpoczęłam naukę związaną z testowaniem. Swoją naukę chce rozpocząć od różnych tutoriali dotyczących Selenium IDE, które znalazłam w sieci. Niestety na samym wstępie mam problem zwiazany z tym, ze po uruchomieniu owego programu wchodzac na strone ktora chce potestowac i klikajac na jakiekolwiek hiperłącze prawym przyciskiem myszy nie wyswietla mi sie opcja "show all avaliable commands" (w tutorialach ta opcja jest tam dostepna). Nie wiem z czym to moze byc zwiazane ? Tutoriale sa z kilku lat wstecz, wiec moze to byc problem z tym ze mam nowa wersje przegladarki ? Jest to bardzo uciazliwe, bo w kazdym filmiku, jaki ogladalam jest to ciagle wykorzystywane :/ wiem ze pytanie moze wydawac sie bardzo smieszne dla osob, ktore sie na tym znaja, ale bylabym wdzieczna gdyby ktos mogl wskazac mi przyczyne problemu. Z gory dziekuje za pomoc :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 marca 2017 przez Kamil_Osiecki Nowicjusz (140 p.)
edycja 21 marca 2017 przez Kamil_Osiecki
Na jakiej przeglądarce pracujesz? Zalecana jest Mozilla Firefox, bo przy instalacji Selenium IDE, dorzuca do przeglądarki niezbędne wtyczki. Zobacz podręcznik "Selenium 2 Testing Tools Beginners Guide" tam jest kurs od podstaw włącznie z instalacją programu :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 477 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2018 w Java przez blofeld Użytkownik (700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 195 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2018 w Java przez agipacz Początkujący (460 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 237 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2018 w JavaScript przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...