• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bootstrap menu glyphicon

Object Storage Arubacloud
0 głosów
173 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2017 w HTML i CSS przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)

Witam,

Mam manu bootstrapa. Potrzebuję, aby nazwa w menu posiadała glyphicon, ale w kliknięcie w glyphicon rozwija mi wielepoziomwe menu a kliknięcie w nazwę przekierowuję do danego adresu. Dodałem span z data toggle jednak, po kliknięciu w glyphicon dodaję się klasa do znacznika "a", i menu się nie rozwija. Znowu jak data-toggle jest jest w znaczniku a, menu się rozwija ale do głownego odnośnika w menu można dostać się tylko poprzez otwarcie w nowej karcie. Mógłby ktoś zerknąć na kod i pomóc? Bo taka pierdoła a już z 2h siedze.

<li class="dropdown">
  <a href="<?php echo $this->baseUrl.'/'.$url;?>" class="nav-li-a"><?php echo $nazwa; ?>
     <span data-toggle="dropdown" class="dropdown-toggle glyphicon glyphicon-chevron-down"></span>
  </a>
<ul class="dropdown-menu" role="menu">

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 marca 2017 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
wybrane 21 marca 2017 przez Alterwar
 
Najlepsza

Tzn tak. Dlaczego listę punktowalną rozpoczynasz na dole? Dlaczego nie zamykasz znaczników?

CodePen

komentarz 20 marca 2017 przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)
To jest wycinek z kodu, ponieważ mam to w pętlach :) wiem o zamknięciach itd :) Niestety nie wiem jak to rozwiązać
komentarz 20 marca 2017 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
A jaki efekt oczekujesz?

Co ma się pojawić?
komentarz 21 marca 2017 przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)
Po kliknięciu "nazwa zakladki" przekierowanie pod "nazwa zakladki.html". Po kliknieciu w glyphicon otwarcie wielopoziomowego menu ;)
komentarz 21 marca 2017 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
wywal znacznik <span> za </a>.
komentarz 21 marca 2017 przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)
Znacznik <a> ma posiadac glyphicon i data-toggle? Nie zadziala w ten sposob.
komentarz 21 marca 2017 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
<div class="dropdown">
  <button class="btn btn-default dropdown-toggle" type="button" id="dropdownMenu1" data-toggle="dropdown" aria-haspopup="true" aria-expanded="true">
    Dropdown
    <span class="caret"></span>
  </button>
  <ul class="dropdown-menu" aria-labelledby="dropdownMenu1">
    <li><a href="#">Action</a></li>
    <li><a href="#">Another action</a></li>
    <li><a href="#">Something else here</a></li>
    <li role="separator" class="divider"></li>
    <li><a href="#">Separated link</a></li>
  </ul>
</div>

Żródło - link

komentarz 21 marca 2017 przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)
Znalazłem po źródle które mi podesłałeś, Split button dropdowns, dzięki.
komentarz 21 marca 2017 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
Nie ma za co.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 230 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2021 w HTML i CSS przez MateuszSikorski Obywatel (1,070 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 107 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2020 w HTML i CSS przez WasiliewSaszka Użytkownik (700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt
pytanie zadane 2 września 2019 w HTML i CSS przez Maciek Nayko Wiśniew Początkujący (350 p.)

92,547 zapytań

141,389 odpowiedzi

319,509 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...