• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

problem podczas instalacji Windows 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,855 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez hehe77 Nowicjusz (120 p.)

Witam, napotkał mnie problem przy instalacji Win 10. 
Pojawia sie okno wybór expresowych ustawień, klikam tą opcję i następuje restart komputera i znowu pojawa sie wszysto na nowo. Czyli wybór jezyka regionu itp, potem ustawienia expresowe znowu i restart i od nowa to samo.Próbowałem zmienić język, region ale i tak historia sie powtarza.
Przerwanie instalacji poprzez wyciągnięcie akumulatora moze spowodowac jakieś uszkodzenia w systemie, dysku czy coś podobnego ? 
Do biosa też nie moge wejść. 

komentarz 2 kwietnia 2017 przez TsunameeV8 Początkujący (410 p.)
Ale czy masz komunikat żeby wcisnąć dowolny klawisz w celu uruchomienia płyty ?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Przy jęz. skrót POL masz customize settings - wejdź tam i popatrz możliwe że manualnie masz dobrać parametry.

I czy używasz konta Microsoft czy lokalnego?
0 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2017 przez pokrywa1 Użytkownik (990 p.)
Nie wiem czy dobrze zrozumialem . instalujesz windowsa z pltyki tak?  Jesli tak to masz ustawione w biosie  ze automatycznie wlacza plytke i ja botuje. Jesli nie masz dostepu do biosa to nic nie zdziałasz. poprostu musisz  wybrac region itp i przy restarcie zmienic botowanie na dysk

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 8,133 wizyt
–1 głos
4 odpowiedzi 1,130 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 9,782 wizyt

92,757 zapytań

141,679 odpowiedzi

320,429 komentarzy

62,101 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...