• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wtyczka wordpress sprawdzajaca czy odwiedzajacy jest z telefonu czy pc

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
178 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2017 w Systemy CMS przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
Witam, tworze sobie własny szablon WordPress ja na PC zrobiłem dość rozbudowane animacje które nie za do końca działają na telefonie, więc postanowiłem zrobić w ogóle inny szablon. Jednak mam problem z jego aktywacja. Próbowałem to robić wtyczka ale wszystkie co próbowałem nie działały. Jaka sprawdzona wtyczka będzie do tego najlepsza ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 marca 2017 przez jajoxd15 Gaduła (3,740 p.)
Masz problem z aktywacją wtyczki do czego, nie rozumiem.
Pytanie z tytułu, odbiega od treści wpisu, nie widzę powiązania.
komentarz 20 marca 2017 przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
chodzi mi o wtyczke podobna do wptouch mobile tylko zebym mógł własny szablon zaimplementować. Bo te co ja znalazłem nie działaja poprawnie

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 336 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2021 w Systemy CMS przez remoh Początkujący (390 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 117 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2018 w Systemy CMS przez StOcK Mądrala (6,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 313 wizyt
pytanie zadane 28 października 2016 w Systemy CMS przez Lumpex Nowicjusz (140 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...