• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie działająca klawiatura i touchpad

Object Storage Arubacloud
0 głosów
339 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez pauoliolu Nowicjusz (150 p.)
Witajcie :)

Zwracam się do Was z pytaniem co zrobić w sytuacji, gdy: oddałam poprzedni komputer na gwarancję, nie naprawili go i dostałam nowy z ekspozycji. W okresie pierwszego tygodnia ekran komputera zaczął migać co jakiś czas. Zlałam sprawę, bo komp jest mi potrzebny, ale niestety jakiś miesiąc po posiadaniu zaczęła się zacinać klawiatura i touchpad. Dzieje się to głównie po włączeniu komputera, lub po restarcie. Komputer był serwisowany przez informatyka. Na początek miałam zmianę systemu z win 10 na win 8, pomogło na 3 tygodnie. Niestety ostatnio znowu się zaczęło psuć; informatyk do którego oddałam wgrał nowego biosa i sterowniki od producenta. Niestety nie pomogło. Niby on mówił, że jak sprawdzał to u niego działało w co ciężko mi uwierzyć. Stąd moje pytanie, czy powinnam odstąpić od umowy na podstawie rękojmi, czy pobawić się jeszcze i znaleźć jakiegoś informatyka? Nie napisałam o jaki komp chodzi jest to lenovo yoga 300. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 marca 2017 przez Menma Nowicjusz (240 p.)
Jeśli informatyk nie zainstalował nowgo systemy to możesz go przeskanować malwarebytes.Bardzo możliwe że on to zrobił, ale warto spróbować. Seria yoga jest obrotowa często go obracasz, przenosisz?
komentarz 18 marca 2017 przez pauoliolu Nowicjusz (150 p.)
Chętnie, ale nawet nie wiem co to jest xD nie wiem mogę Ci na pocztę podesłać, albo coś?
komentarz 18 marca 2017 przez Menma Nowicjusz (240 p.)
chodziło mi o stronę imgur.com
komentarz 18 marca 2017 przez pauoliolu Nowicjusz (150 p.)
komentarz 18 marca 2017 przez Menma Nowicjusz (240 p.)
Na razie poddaj kwarantannie wszystko i usuń program slimware. Jeśli problem nie będzie dalej występować to usuń pliki z kwarantanny.
komentarz 18 marca 2017 przez pauoliolu Nowicjusz (150 p.)
Oki, dziękuje ślicznie!

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 2,872 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 189 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Karol Kluziak Obywatel (1,210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 356 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2023 w Sprzęt komputerowy przez XDBX Użytkownik (640 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...