• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed EasyadminBundle i Ckeditor

–1 głos
175 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2017 w PHP, Symfony, Zend przez UltraSF Stary wyjadacz (10,720 p.)
zamknięte 17 marca 2017 przez UltraSF

Witam, zainstalowałem w moim projekcie 

"javiereguiluz/easyadmin-bundle"
"egeloen/ckeditor-bundle"

i teraz przy konfiguracji easyadmina dodałem type="ckeditor" i bardzo ładnie wyświetlił mi się on, ale są tam tylko 

(zdj z neta a u mnie wygląda tak samo)

i teraz bardo bym chciał dodać kolejne funkcje (szczególnie na dodawaniu zdj mi zależy) Ale ponieważ jest to dodane w easyadmin a nie gdzieś po prostu w projekcie normalnie, nie wiem za bardzo gdzie co zmienić, ktoś wie? ktoś pomoże? z góry dziękuje za pomoc :)

komentarz zamknięcia: Zmieniłem w vendorze
komentarz 17 marca 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (245,210 p.)

komentarz zamknięcia: Zmieniłem w vendorze

Yy, a jak będziesz chciał przenieść gdzieś apkę i od nowa zainstalować z composera to co? Będziesz od nowa poprawiał vendor? Przenosił ten jeden plik?

Zmienianie czegokolwiek w vendorze wydaje mi się niezbyt dobrym pomysłem - tym bardziej gdy można łatwo zrobić to inaczej, co opisane jest w dokumentacji, np.: http://symfony.com/doc/master/bundles/IvoryCKEditorBundle/usage/toolbar.html

komentarz 17 marca 2017 przez UltraSF Stary wyjadacz (10,720 p.)

Która nie działa w wypadku wykorzystaniu tego w easyadmin w ten sposób:

- { property: 'content', type: 'ckeditor' }

Po za tym nie napisałem że znalazłem dobre rozwiązanie, tylko rozwiązanie tego problemu. 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 134 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2017 w HTML i CSS przez Nicolaus Dyskutant (9,780 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 77 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2017 w Inne języki przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 75 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez kebab Nowicjusz (150 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

63,167 zapytań

109,404 odpowiedzi

228,554 komentarzy

42,692 pasjonatów

Przeglądających: 62
Pasjonatów: 9 Gości: 53

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...