• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem czysto filozoficzny html [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
238 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2017 w HTML i CSS przez sebastian.chwil Początkujący (300 p.)
Witam :) mam pytanie może nie odnośnie programowania lecz czysto filozoficzne. Miałem na zaliczenie zrobić stronę z 20 podstronami. Było założenie ze strona ma być w html i wykorzystywać wszystkie poznane dotychczas znaczniki htmlowe. Myślałem ze uzycie CSS tylko wzbogaci stronę i po prostu będzie wyżej oceniona. Nadszedł dzień ocen nauczyciel podchodzi do mnie mówię że użyłem CSS i w ogóle divy classy itp. A on na to że strona miała być tylko w htmlu, tylko na ramkach, bez fontów Google, fontello itp. Nie ocenił jej i teraz na następny tydzień muszę zrobić stronę tylko w htmlu. I teraz pytanie jak Wy byście zareagowali na taką stronę? Jak dla mnie czysty obłęd. Pytam z czystej ciekawości, jeśli dział nieodpowiedni czy coś to proszę o usunięcie postu. Pozdrawiam :)
Możliwe odpowiedzi:
Nauczyciel powinien ocenić (11 głosów, 79%)
Nauczyciel nie powinien oceniać (3 głosów, 21%)
komentarz 16 marca 2017 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Dokąd ten kraj zmierza crying

5 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 16 marca 2017 przez solski Użytkownik (720 p.)
Belfry to zazwyczaj skamieniałe dinozaury, w szkołach tłamsi się inicjatywę i kreatywność. Kto w dzisiejszych czasach robi layout w ramkach? Absurdyzm i idiotyzm ;)  Olej tego gościa, zrób tak byle dostać ocenę, a rozwijaj swoje umiejętności we własnym zakresie. Nie przejmuj się takimi zgorzkniałymi dziadami, rób swoje i rozwijaj się. Powodzenia! :)
+2 głosów
odpowiedź 16 marca 2017 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
edycja 16 marca 2017 przez mbabane
W zasadzie odlaczyc css to usniecie kilku linijek, badz nawet jednej (ale jak juz to zdaje sie, ze bez css sie nie da, poniewaz kazda przegladarka jakiegos tam css uzywa). Jesli w reakcji nauczyciela dalo sie wyczuc pretensje to wedlug mnie ma kiepskie podejscie do tego, pozniewaz wprowadza zniechecnie do samorealizacji, do ktorego tutaj doszlo i za to nalezy Ci sie szczera pochwala, ale nawet jesli nie, to przeciez kod htmla mozna dalej odczytac tak samo i spokojnie sprawdzic czy dobrze uzyles znacznikow, wiec mogl sprawdzic. Byc moze zaczales sie z nim klocic i wyprowadziles go z rownowagi chcac tylko udowodnic swoja racje, a on, jak to zwykle bywa, jeszcze bardziej sie zawzial na swoja racje.
0 głosów
odpowiedź 16 marca 2017 przez niezalogowany
A może nauczyciel tylko umie htmla? :D

Poziom wykształcenia niektórych nauczycieli pozostawia wiele do życzenie, więc nie ma sie czym przejmować.

Albo może uczeń przerósł "mistrza" (nauczyciela) ?
0 głosów
odpowiedź 16 marca 2017 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Jakbyś dodał JS i PHP to by zemdlał chyba z wrażenia :D
komentarz 16 marca 2017 przez Assasz Nałogowiec (30,460 p.)
Nauczyciele nie lubią, jak umie się więcej od nich ;)
0 głosów
odpowiedź 16 marca 2017 przez Ivan Maniak (60,650 p.)

LUL. Przecież strona nadal jest wykonana w HTML-u, a CSS jest jedynie dodatkiem, więc wystarczy go odłączyć i gotowe, strona działa. No chyba, że miałeś dodać kolory znacznikiem font i użyć innych przestarzałych technik :)

Mnie nauczyciele powtarzali, żebym nie robił nic ponad określone kryterium w zadaniach, na sprawdzianach. Tobie też to polecam, a szczególnie przy takim nauczycielu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 308 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2021 w Offtop przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 555 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2019 w Offtop przez niezalogowany
+2 głosów
1 odpowiedź 219 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...