• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Samsung Galaxy s4 i9505

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
437 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2017 w Urządzenia mobilne przez vegettossj4 Początkujący (480 p.)
edycja 19 marca 2017 przez vegettossj4
Witam, już pół roku mi nie działa telefon, wiec postanowiłem zapytać na forum.
 
Wytłumaczenie sytuacji:
Pewnego dnia siedziałem sobie w aucie, nagle telefon mi się wyłączył i po ponownym włączeniu resetował się. Potem nie chciał się włączyć, musiałem go włączyć za pomocą ładowarki. Niestety również się resetował. Posiadam 3 baterie. Włożyłem każdą z nich, lecz każda powodowała reset telefonu. Teraz już w ogóle nie reaguje na nic. Wymiana baterii = brak reakcji telefonu, podłączenie do zasilania = brak reakcji telefonu. Nie potrafię podpiąć urządzenia do PC żeby wgrać wszystko na nowo, ponieważ on w ogóle nie reaguje na nic. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Jeżeli wasze pomysły nie pomogą, chciałbym wiedzieć, gdzie znajdę autoryzowany serwis Samsunga. Mam różne dane na telefonie, m.in zdjęcia haseł oraz hasła w notatniku i inne dane. Czy po oddaniu do serwisu, te dane mogą wyciec? Dziękuję za odpowiedzi z góry :) Pozdrawiam.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 marca 2017 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
To za leży od serwisantów, czy wykorzystają dane, które na telefonie posiadasz.
W wielu serwisach (z jakimi miałem styczność) serwisanci przywracają telefon do ustawień standardowych kasując wszystko, nie przeglądając tych danych - i tak najprawdopodobniej stanie się jak oddasz telefon do serwisu.

Nagle, bez przyczyny takie coś z telefonem nie mogło się stać - może była jakaś większa aktualizacja, którą przerwałeś (albo bateria się rozładowała) przez co system mógł się uszkodzić?

Spróbuj wejść w tryb recovery i ewentualnie zrobić hard reset, lub wgrać oprogramowanie (jeżeli przywracanie nic nie da, np. dlatego, że system jest uszkodzony) z karty sd.
Spróbuj również (albo w sumie najpierw) wejść w tryb download i wgrać oprogramowanie.
komentarz 15 marca 2017 przez vegettossj4 Początkujący (480 p.)
Pisałem, że telefon w ogóle nie reaguje, nie mam możliwości wejść w tryb download. Telefon pozostaje wyłączony. Owszem to było nagle, dokładniej tak:
- pisze z dziewczyną, odkładam telefon, chce odblować ekran, lecz się nie włącza, więc przytrzymuje guzik by się telefon włączył, ale on zaczął się resetować.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 679 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2017 w Urządzenia mobilne przez Lrror Bywalec (2,720 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 346 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2021 w Urządzenia mobilne przez Przemek49 Obywatel (1,260 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,100 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...