• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak uprawnień administratora

0 głosów
248 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Karol Kluziak Obywatel (1,210 p.)

Dzień dobry,

Posiadam windows 7 home premium i ostatnio postanowiłem zainstalować sobie program. Ale podczas próby uruchomienia wyskakuje mi okno że nie mam uprawnień mimo iż wcześniej gdy coś instalowałem to wszystko działało. Jestem oczywiście zalogowany na konto z uprawnieniami administratora.

Otop błąd:

Wie ktoś może jak temu zaradzić? Z góry dziękuję za pomoc.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 marca 2017 przez arek01996 Stary wyjadacz (12,150 p.)
Klikałeś PPM -> Odpal jako administrator?

Druga sprawa sprawdź czy ten plik Windows-Movie...dp.exe ma prawa tylko do odczytu jeśli tak to je wyłącz.
komentarz 14 marca 2017 przez Karol Kluziak Obywatel (1,210 p.)
Nie ma zaznaczonych praw tylko do odczytu, a jeśli chodzi o odpalenie jako administrator to także wyskakuje mi ten sam błąd
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2017 przez Jacek0325 Użytkownik (560 p.)
Cześć.

Wydaje mi się, że kiedyś miałem taki sam błąd i okazało się, że coś poszło nie tak podczas ściągania instalatora z internetu. Może więc spróbuj ściągnąć go jeszcze raz.

Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2017 przez Karol Kluziak Obywatel (1,210 p.)
Już dałem radę. Sformatowałem sobie komputer i wszystko działa, ale dzięki za pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 87 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2017 w Offtop przez cravian Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 88 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 154 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2018 w Egzaminy E12, E13, E14 przez NeQ Początkujący (470 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.SPOJ

67,186 zapytań

114,137 odpowiedzi

241,915 komentarzy

46,173 pasjonatów

Przeglądających: 302
Pasjonatów: 6 Gości: 296

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...