• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak uprawnień administratora

Object Storage Arubacloud
0 głosów
461 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Karol Kluziak Obywatel (1,210 p.)

Dzień dobry,

Posiadam windows 7 home premium i ostatnio postanowiłem zainstalować sobie program. Ale podczas próby uruchomienia wyskakuje mi okno że nie mam uprawnień mimo iż wcześniej gdy coś instalowałem to wszystko działało. Jestem oczywiście zalogowany na konto z uprawnieniami administratora.

Otop błąd:

Wie ktoś może jak temu zaradzić? Z góry dziękuję za pomoc.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 marca 2017 przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)
Klikałeś PPM -> Odpal jako administrator?

Druga sprawa sprawdź czy ten plik Windows-Movie...dp.exe ma prawa tylko do odczytu jeśli tak to je wyłącz.
komentarz 14 marca 2017 przez Karol Kluziak Obywatel (1,210 p.)
Nie ma zaznaczonych praw tylko do odczytu, a jeśli chodzi o odpalenie jako administrator to także wyskakuje mi ten sam błąd
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2017 przez Jacek0325 Obywatel (1,070 p.)
Cześć.

Wydaje mi się, że kiedyś miałem taki sam błąd i okazało się, że coś poszło nie tak podczas ściągania instalatora z internetu. Może więc spróbuj ściągnąć go jeszcze raz.

Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2017 przez Karol Kluziak Obywatel (1,210 p.)
Już dałem radę. Sformatowałem sobie komputer i wszystko działa, ale dzięki za pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 171 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2017 w Offtop przez cravian Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 138 wizyt
pytanie zadane 9 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Tweety Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 810 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,620 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...