• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Studia Informatyczne we Wrocławiu

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
2,381 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2017 w Offtop przez thekibi27 Bywalec (2,110 p.)
Witam!

Pytanie kieruje głównie do studentów i osób zorientowanych w możliwościach studiowania informatyki we Wrocławiu. Zebrałem informację, że do wyboru jest:

- Politechnika, Wydział Elektroniki

- Politechnika, Wydział Informatyki i Zarządzania

- Politechnika, Wydział Podstawowych Problemów Techniki

- Uniwersytet

- Uniwersytet Ekonomiczny, Wydział Informatyka w Biznesie

 

Chodzi mi przede wszystkim o wydziały na Polibudzie. Jakie macie opinie i gdzie według was najbardziej opłaca się iść.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 marca 2017 przez marioosu Dyskutant (9,260 p.)
Z tego co mi wiadomo, to mogę się odnieść jedynie do PWr:

- Wydział Elektroniki - chyba najgorsza poziomem informatyka z trzech do wyboru (ale i tak nie jest źle - w końcu PWr!)

- Wydział Informatyki i Zarządzania (WIZ) - inaczej "Wydział Imprez i Zabaw" - sporo ćwiczeń na zajęciach, uczysz się używać teorii w praktyce, trochę więcej luzu niż na PPT

- Wydział PPT - porządna teoria (+ później oczywiście wykorzystanie w praktyce), trafiają się "trudni" ćwiczeniowcy, ale trud odwdzięczy się solidnymi umiejętnościami
0 głosów
odpowiedź 14 marca 2017 przez niezalogowany
Były już identyczne wątki na tym forum poszukaj
komentarz 14 marca 2017 przez thekibi27 Bywalec (2,110 p.)
Przeszukałem i nie znalazłem tematu bezpośrednio odnoszącego się do studiów informatycznych we Wrocławiu i jakiś opinii studentów z tych kierunków.
komentarz 15 marca 2017 przez niezalogowany
To źle szukałeś, sam odpowiadałem na 2-3 wątki tego typu
0 głosów
odpowiedź 14 marca 2017 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,910 p.)
Uniwersytet ma podobno najlepszą teorię z tych wszystkich

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 1,094 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 1,208 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 294 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Pablito2001 Nowicjusz (120 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...