Witam
Od pewnego czasu podczas wyłączania komputera pojawia mi się bluescreen po czym komputer nie chce się wyłączyć
Screeny
http://screenshot.sh/oAg5J9NHgE6wd
http://screenshot.sh/od1Fu5P0aKHzD
http://screenshot.sh/mE9XyErgAcDIp
Proszę o szybko odpowiedź lub radę co z tym zrobić.